Hry Zdarma

Jedli Hmyz

Hry Živočíchy

Jedli hmyz

Jedli Hmyz Hodnotenie: 5/10

Jedli hmyz hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre, ste chameleón potreba jesť hmyz. Ak chcete hrať, budete používať svoj ​​jazyk, musíte ukázať myšou a kliknite kopnúť jazyk proti zvieratám. Musíte byť opatrní, pretože máte len desať pokusov na každej úrovni. Chytiť čo najviac chýb, ako môžete prejsť úroveň a vyhrať hru. Existujú rôzne druhy zvierat, farieb a veľkostí, a každý z nich má iné skóre. Chytiť muchy a osy a získavať body.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 15590 krát on-line. Poradie 1318 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 600 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 15590 krát
Jedli Hmyz

Strieľačka. Chameleón má kŕmiť na muchy. Ak chcete spustiť hru, ktorú musíte urobiť, chytať muchy. Pomocou myši ako kontrola na cieľ a vystreliť hru proti hmyzu. Musíte chytiť toľko chýb, aby ste získali viac bodov. Hmyz lietať do noci a vy budete musieť dokončiť čo najviac z nich. Máš desať pokusov s jazykom na všetkých úrovniach.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Jedli Hmyz pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Jedli Hmyz. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Jedli Hmyz , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Jedli Hmyz je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Jedli Hmyz, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Jedli Hmyz
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206099
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138098
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
81983
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!