Hry Zdarma

Madžong s Obrázkami Zvierat

Hry Živočíchy

Madžong s obrázkami zvierat

Madžong s Obrázkami Zvierat Hodnotenie: 4/10

Madžong s obrázkami zvierat hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cieľom tejto hry je, aby sa páry dlaždíc s rovnakým zvieraťom. Ak chcete začať, musíte vybrať dve dlaždice, ktoré nie sú lapal po stranách. Ak nemôžete vybrať dlaždice, je to preto, že je blokovaný niekam. Ak zvolíte dve zodpovedajúce dlaždice, ktoré zmiznú. Väčšina párov sa výber dve karty s rovnakým obrázkom. Avšak, nejaké ovocie alebo kvety zmizne s iným ovocím alebo kvety, respektíve, bez toho aby museli byť úplne rovnaké. Odstrániť všetky dlaždice z hracej plochy a môžete vyhrať.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 31259 krát on-line. Poradie 615 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 2496 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 31259 krát
Madžong s Obrázkami Zvierat

Flash hra zviera karty, ako zarobiť dvojice rovnakých alebo ovocných kvetín a zvierat. Ak chcete začať, musíte vybrať dve dlaždice, ktoré nie sú vzdychy z pravej alebo ľavej strane. Veľa šťastia! Musíte ísť odstránenie všetkých zvierat z tvorby paluby zmizne sú podobné. Tradičná hra prispôsobená obrázky zvierat.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Madžong s Obrázkami Zvierat pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Madžong s Obrázkami Zvierat. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Madžong s Obrázkami Zvierat , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Madžong s Obrázkami Zvierat je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Madžong s Obrázkami Zvierat, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Madžong s Obrázkami Zvierat
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!