Hry Zdarma

chránič kačica

Hry Živočíchy

Chránič kačica

Chránič kačica Hodnotenie: 6/10

Chránič kačica hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Už kačica zabiť všetky cudzinca. Už bezpečnostné sily z vlaku. Vlak prepravuje biele králiky. Mimozemšťania chcú jesť biele králiky. Máte zbraň a strieľať všetky cudzinca, ktoré sa objavujú na oblohe na lov. Zamerajte zameriavača a strieľa tak dlho, aby projektil na čas a zabíjať nepriateľov. Strieľačka, kde musíte dokončiť všetky mimozemšťanmi, než zjesť všetky králiky. Ste zviera ochrancom a svoje poslanie, ktoré pripravujú zvieratá dosiahne svoj cieľ bezpečne.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11847 krát on-line. Poradie 1800 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 358 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11847 krát
chránič kačica

Mimozemšťania sa snaží pokaziť Veľkej noci tým, že zabije veľkonočné zajačiky. Ako člen sily zajačik obranné, musíte pomôcť dopravnej zajačikovia od mesta k mestu, prináša veľkonočné vajíčka, na špeciálne sily zajačik obranné vlaku, a zároveň ochrániť ich pred škaredé cudzincov. Jednoducho strieľať cudzinca a zbierať vylepšenia. Ak budete strieľať príliš veľa a zbraň bude prehrievať. Brániť králiky od cudzincov! Votrelci sa chcú rozmaznávať Veľká noc a zabíjajú všetky biele králiky. Ako člen obranné sily králikov, budete musieť vziať zvieratá od mesta k mestu dodať veľkonočné vajíčka. Cestujete v špeciálnom vlaku králiky obranných síl a cudzinci napadli celú dobu kŕmiť králiky. Vašou úlohou je chrániť ich pred mimozemšťanmi, natáčanie a zbierať ďalšie zbrane, ktoré sa objavia na obrazovkách. Ak budete strieľať taky, pištole prehrieva a musia čakať. Namieriť a stlačiť spúšť až do konca všetky cudzinca.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom chránič kačica pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom chránič kačica. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra chránič kačica , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra chránič kačica je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom chránič kačica, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

chránič kačica
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!