Hry Zdarma

Hmyz

Hry Živočíchy

Hmyz

Hmyz Hodnotenie: 5/10

Hmyz hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ste pavúk a vy musíte obhajovať svoje územie proti všetkým chybám, ktoré sa jedia doma, v stromu na strom. Musíte zachrániť stromy dostanete k jedlu! Návod: Pomocou klávesov so šípkami pohybovať po obrazovke, a medzerníka strieľať chyby. Nestrieľajte stromy, ktoré majú byť vykonané menšie. Musíte zabiť všetky chyby ako je to možné skôr, než všetky stromy vo vašom dome jesť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11307 krát on-line. Poradie 2206 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 306 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11307 krát
Hmyz

Hra zabíjanie chýb. Ste pavúk, ktorý potrebuje chrániť svoje územie, že celý strom strom chyby jesť. Musíte strieľať zabiť všetky zvieratá, ktoré sa objaví na obrazovke. Môžete sa pohybovať svojho domáceho maznáčika po obrazovke vo všetkých smeroch. Strieľať zabiť chyby. Zakaždým, keď máte poznámky na záznamníku zdroje a ďalšie nepriateľov, ktoré vedú cez celú obrazovku. Cieľ a strieľať s presnosťou, než budete hladovať.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hmyz pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Hmyz. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hmyz , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Hmyz je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hmyz, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hmyz
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206163
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!