Hry Zdarma

Dront Nelietavý Lov

Hry Živočíchy

Dront nelietavý lov

Dront Nelietavý Lov Hodnotenie: 7/10

Dront nelietavý lov hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre, všetko, čo musíte urobiť, je strieľať na drontov nelietavý. Ktorého cieľom je najdôležitejšou súčasťou hry, a môžete strieľať kliknutím na ľavé tlačidlo myši. Dávajte pozor, aby ste strácať svoje guľky, pretože máte len 5 snímok za kolo. Uvidíte indikátor strely na ľavej dolnej časti obrazovky. Streľba drontov nelietavý, bez toho by chýbať bude zarábať na skóre multiplikátor. Čím vyššia je multiplikátor, tým rýchlejšie vám dať dohromady body. Pre dosahu drontov nelietavý sa netrafíte, dostanete k X, a vy samozrejme nechcete strácať nich. Ak sa vám 6, hra je u konca.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6798 krát on-line. Poradie 3617 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 4 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6798 krát
Dront Nelietavý Lov

Na konci hry si môžete zadať svoje meno a uvidíte, ako si stojíte pred všetkými ostatnými lovcami drontov nelietavý. Ak hra nebeží tak hladko, ako by ste chceli, môžete zmeniť nastavenie kvality kliknutím na Q list v ľavom hornom rohu, alebo stlačením klávesy Q na vás klávesnici. Zvýšte svoje skóre tým, že udrie všetky nelietavý drontov v rade, bez toho by chýbať žiadnej z nich. Drontov nelietavý zmení smer naraz, takže majte oči na ich pohybu. Drontov nelietavý môže ísť za mraky a iné prekážky, takže sa uistite, že viete, kde sú. Na šialené obtiažnosti, máte len jeden pokus pre každý nelietavý drontov, takže dávajte pozor, aby ste strácať muníciu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Dront Nelietavý Lov pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Dront Nelietavý Lov. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Dront Nelietavý Lov , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Dront Nelietavý Lov je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Dront Nelietavý Lov, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Dront Nelietavý Lov
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!