Hry Zdarma

Hmyz Vojna

Hry Živočíchy

Hmyz vojna

Hmyz Vojna Hodnotenie: 5/10

Hmyz vojna hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zadarmo on-line hra, v ktorej musíte bojovať proti inému kolónie hmyz, pre kontrolu dostupných hniezd. Poslať larvy prázdnych hniezd, a rozšíril svoje jednotky, a potom sa na hniezde obsadené nepriateľom prevziať kontrolu všetkých hniezd. Musíte ísť pohybuje vaše Larvy majú hniezda väčšina tých, ktorí potrebujú viac jednotiek, najmä nové hniezda, ktoré zachytí. Vojna hmyz čaká v tejto lesk hre.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 9728 krát on-line. Poradie 2390 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 120 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 9728 krát
Hmyz Vojna

Táto hra zmiešať hmyz s dobytie a stratégie hry, s veľmi jednoduchým hru, ale celkom zábavné. Rýchle mravce, chrobáky silné, svorne túto vojnu s hmyz.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hmyz Vojna pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Hmyz Vojna. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hmyz Vojna , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Hmyz Vojna je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hmyz Vojna, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hmyz Vojna
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!