Hry Zdarma

Králik Proti Mutantný Zelenina

Hry Živočíchy

Králik proti mutantný zelenina

Králik Proti Mutantný Zelenina Hodnotenie: 7/10

Králik proti mutantný zelenina hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre statočný králik musí čeliť sám proti veľkej armáde mutantov zeleniny, ktoré sa pokúsi ju zabiť. Ale pre to, že ostatné zvieratá sú na ich strane, a vtáky budú klesať zbrane, budete čeliť ľahšie so zeleninou. Presuňte králika s šípkami a útok a strieľať s medzerníkom v tejto zábavnej blesk hry zadarmo.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 14537 krát on-line. Poradie 1416 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 1246 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 14537 krát
Králik Proti Mutantný Zelenina

Králik bojovka zavraždený zelenina, ovocie a zelenina mutantmi zaútočiť králika, ktorý je bránený s drevenou doskou a zbrane, ktoré prinášajú vrany.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Králik Proti Mutantný Zelenina pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Králik Proti Mutantný Zelenina. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Králik Proti Mutantný Zelenina , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Králik Proti Mutantný Zelenina je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Králik Proti Mutantný Zelenina, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Králik Proti Mutantný Zelenina
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25350 hlasov
Odohrané
203904
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8394 hlasov
Odohrané
136237
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8138 hlasov
Odohrané
80174
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!