Hry Zdarma

Kuracie Skoky

Hry Živočíchy

Kuracie skoky

Kuracie Skoky Hodnotenie: 8/10

Kuracie skoky hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bezplatná on-line hra je o tom, kurča skok a vyhnúť sa prekážkam. Existujú tri kura v tejto šikovnosť hry a každý z nich chce jesť. Skákať cez prekážky a zbierať vajcia a drobné červy. Ak tak neurobíte, stratíte srdca, a keď vám dôjdu srdce, stratíte! Stačí pomocou myši kliknúť a kurča bude skákať. To sa tiež pomaly pohybovať tam, kde je nasmerovaný.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8480 krát on-line. Poradie 2753 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 36 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8480 krát
Kuracie Skoky

Ako jeden z najčastejších a rozšírený domáce zvieratá, tam sú viac kurčiat vo svete viac ako iných druhov vtákov. Ľudia držať kurčatá predovšetkým ako zdroj potravy, ako konzumovať ich mäso a ich vajcia. Vedeli ste, že ľudia najprv domácke kurčiat indického pôvodu na účely kohútie zápasy sa?

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Kuracie Skoky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Kuracie Skoky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Kuracie Skoky , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Kuracie Skoky je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Kuracie Skoky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Kuracie Skoky
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25358 hlasov
Odohrané
205919
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
137982
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
81908
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!