Hry Zdarma

Lasice s Raketami

Hry Živočíchy

Lasice s raketami

Lasice s Raketami Hodnotenie: 2/10

Lasice s raketami hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre, ktorej cieľom je začať lasica do cieľa v každej úrovni. Kliknite a podržte tlačidlo myši nastaviť uhol a silu, aby spustenie lasička s raketou. Hoď to na stenách, strope alebo podlahy s cieľom dosiahnuť obtiažnych oblastí. Snažte sa držať na lasička čo najbližšie k stredu terča, ako je to možné. Spĺňajú alebo prekračujú úroveň par presunúť na ďalšiu úroveň. Ak chcete získať maximálnu palebnú silu, musíte načasovať to tak, že spustíte lasička, keď je šípka tak veľký, ako je to možné. Experimentovať s rôznymi uhlami zasiahnuť ťažké ciele. Prejdite na obrazovke hladiny vyberte medzi úrovňami vidieť mapu na ďalšiu úroveň.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6583 krát on-line. Poradie 3599 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 2.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnotenie na základe 2 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6583 krát
Lasice s Raketami

Stačí hodiť lasica na ciele v každej úrovni. Podržte tlačidlo myši nastaviť uhol, v ktorom budete hádzať lasička, a upraviť silu, v ktorom bude raketa hodil. Raketa sa odrazí od steny, pôdu, strop, a všetko, tak využite tento k dosiahnutiu vášho cieľa. Cieľom skóre sa zobrazí v pravom hornom rohu obrazovky. Budete musieť dosiahnuť aspoň, že postúpiť do ďalšej úrovne. Ak zistíte, malý cieľ, pokúsiť sa dosiahnuť to, pretože skóre odmena je šialený.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Lasice s Raketami pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Lasice s Raketami. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Lasice s Raketami , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Lasice s Raketami je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Lasice s Raketami, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Lasice s Raketami
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206099
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138098
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
81983
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!