Hry Zdarma

Obhajovať vaše hniezdo

Hry Živočíchy

Obhajovať vaše hniezdo

Obhajovať vaše hniezdo Hodnotenie: 5/10

Obhajovať vaše hniezdo hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ste ochranný matka vták. Môžete dať svoje vajcia do hniezda a ostatné vtáky chcú ukradnúť. Obhajovať svoje hniezdo proti modrej vtáky, ktorí chcú napadnúť. Shoot kukuricu mu bránilo dosiahnutiu okradnutý hniezda a vajcia. Musíte mať zručnosť strieľať ostatné vtáky, než sa dostanú do hniezda. Musíte ukázať myšou v smere, ktorý si každý vták a strieľať kliknutím myši. Pokiaľ kukurica dosiahne vtáka, ktorý zaútočí na vaše hniezdo. Chráňte svoje vajcia v tejto zábavnej zlodeji pernatej zveri.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11985 krát on-line. Poradie 1768 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 716 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11985 krát
Obhajovať vaše hniezdo

Zveri. Žena oranžový vták položil vajce v hniezde. modrý vtáky sú zlodeji, ktorí chcú ukradnúť vajcia dieťaťa. Musíte chrániť váš osivo natáčať ďalšie vtáky. Musíte dávať pozor na zlodejov, ktorí sledujú svoje budúce deti. V lese je skvelé miesto, kde má tento vtáčie hniezdo s vajcami. Strelec pre vtáky nesiahajte na miesto, kde vajcia. Iste sa baviť, ak máte dostatok schopností s ukazovateľom na cieľ a vystreliť. Odrádza zlodeja a chrániť to, čo je na vás.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Obhajovať vaše hniezdo pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Obhajovať vaše hniezdo. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Obhajovať vaše hniezdo , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Obhajovať vaše hniezdo je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Obhajovať vaše hniezdo, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Obhajovať vaše hniezdo
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!