Hry Zdarma

Priestor Mačka Helikoptéra

Hry Živočíchy

Priestor mačka helikoptéra

Priestor Mačka Helikoptéra Hodnotenie: 7/10

Priestor mačka helikoptéra hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Vaša mačka sa stala priestor uviazol v jaskyni a je nutné kontrolovať ich jet zabaliť riadiť ho do bezpečia. Jediné, čo musíte urobiť, je clic a podržte kdekoľvek na obrazovke pohybovať mačku hore a uvoľnite ísť dole. Vyhnite sa skaly a steny jaskyne, ale zbierať čo najviac mincí, ako môžete. Ako hlboko v jaskyni môžete to?

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7081 krát on-line. Poradie 3336 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 14 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7081 krát
Priestor Mačka Helikoptéra

Toto je klasická hra helikoptéra, s výnimkou vrtuľník je mačka teraz. Ak chcete hrať, držať tlačidlo, aby sa helikoptéra vo vzduchu. Ak necháte ísť, bude vrtuľník voľný pád. Ak držíte tlačidlo príliš dlho, bude to letieť príliš vysoko a trafiť hornej časti jaskyne. A tak sa snaží dosiahnuť rovnováhu a lietať si helikoptérou do bezpečia.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Priestor Mačka Helikoptéra pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Priestor Mačka Helikoptéra. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Priestor Mačka Helikoptéra , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Priestor Mačka Helikoptéra je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Priestor Mačka Helikoptéra, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Priestor Mačka Helikoptéra
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!