Hry Zdarma

králičie vs prsty

Hry Živočíchy

Králičie vs prsty

Králičie vs prsty Hodnotenie: 5/10

Králičie vs prsty hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hlavným cieľom tejto hry je strieľať a odstrániť prstami. Mutanti prsty ísť skákať na vás útočiť, musíš byť rýchly a strieľať je. Na každej úrovni, že nepriatelia budú ťažšie zabiť. Pred začatím hry, môžete si vybrať úroveň obtiažnosti. Chodiť pomocou klávesov so šípkami alebo písmeno W (max), S (dole), A (vľavo) a D (vpravo). Ak chcete fotografovať musíte cieľ pomocou myši a kliknite na tlačidlo ľavé tlačidlo. Nedovoľte, aby tento veľký armáda prstov skončiť s vami a baviť sa s tohto statočného králika!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 13833 krát on-line. Poradie 1737 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 486 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 13833 krát
králičie vs prsty

Táto hra je trochu odlišné od ostatných zvierat alebo natáčanie hry. Môžete si kúpiť rôzne zbrane, ako sú bane, výbušnín a bômb. Táto online hra sa odohráva v miniatúrnom svete, kde predmety dennej potreby sú súčasťou mesta. Králik musí zabiť prstami. Musíte ovládať králika s veľkou obratnosťou, aby sa zabránilo prsty a ostatné nepriateľov odobrať zdravie. V prípade, že zdravie vášho charakteru je po všetkom, je tiež hra končí. Spustiť pri streľbe náboja tak, aby prsty neopustí života.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom králičie vs prsty pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom králičie vs prsty. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra králičie vs prsty , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra králičie vs prsty je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom králičie vs prsty, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

králičie vs prsty
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!