Hry Zdarma

Ryby Lovecké Vtáky

Hry Živočíchy

Ryby lovecké vtáky

Ryby Lovecké Vtáky Hodnotenie: 8/10

Ryby lovecké vtáky hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre, jediný cieľ je chytiť čo najviac vtákov, ako môžete, aby skóre toľko bodov, ako môžete. Ak chcete presunúť malú rybu, pomocou klávesov so šípkami na klávesnici. Dajte si pozor na väčšie ryby, ktoré vám jesť, akonáhle sa vás dotknúť, takže nezabudnite vždy plávať rýchlejšie ako oni. Keď budete skákať z povrchu, nezabudnite ani pristáť na ostrove, alebo zomriete. Rovnako ako v prípade necháte väčšie ryby jesť vás. Skok cez krúžky a hit fialové gule na bonusy.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6403 krát on-line. Poradie 3585 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 4 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6403 krát
Ryby Lovecké Vtáky

Trik je v tom plávať v kruhoch po celom ostrove, aby sa vtáky rýchlejšie. Ak chcete skóre ešte viac bodov, skúste skákanie cez krúžky, keď ich vidíte, alebo chytať viac ako jeden vták naraz. Budete hrať ako malý hladný ryby, ktorý je schopný skákať veľmi vysoko, takže budete musieť využiť svoje schopnosti chytať vtáky. Ak uvidíte fialové gule, chytiť ju, vykonávať akrobatické kúsky, keď budete skákať z povrchu, ktorý bude zarábať viac bodov.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Ryby Lovecké Vtáky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Ryby Lovecké Vtáky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Ryby Lovecké Vtáky , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Ryby Lovecké Vtáky je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Ryby Lovecké Vtáky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Ryby Lovecké Vtáky
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!