Hry Zdarma

Ryby Padajúce Ryby

Hry Živočíchy

Ryby padajúce ryby

Ryby Padajúce Ryby Hodnotenie: 6/10

Ryby padajúce ryby hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bezplatná online hra je veľmi jednoduchá. Všetko, čo budete musieť urobiť, je presunúť mačku zľava doprava. Mačka bude držať hniezdo, a bod pohybujúce sa zľava doprava je chytiť čo najviac rýb, ako môžete, ako to bude pád z výšky, a to bude padať pri veľmi vysokých rýchlostiach. K dispozícii bude veľa druhov rýb. Niektoré z nich budete ešte musieť vyhnúť, pretože sa s najväčšou pravdepodobnosťou rozbiť sieť, a potom sa budete musieť kúpiť novú. Ak sa to stane, ale nemáte žiadne peniaze na nákup nového, potom hra je u konca.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6998 krát on-line. Poradie 3560 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 10 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6998 krát
Ryby Padajúce Ryby

Kass hoiab liigub enne, kui see jõuab ekraani serval, mis tähendab, et teil on vaja ainult vajutada vasakule või paremale noolt korraga. See raskendab mängu natuke, sest kala hoiab kahanemas ja langevad kiiremini. Proovige teha kass jõuda kala, kui ta läbib liin. Erinevaid kalu, et leiad on minnows, karpkala, lososy, forellid, sõidavad kala, angerjat, meritäht, kloun kala, Hiidhailased, Štvorzubcovité, meri hobused, kuld kala, karbid ja krevetid. Halbu on marlins, merisiilik, kestad ja kivid.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Ryby Padajúce Ryby pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Ryby Padajúce Ryby. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Ryby Padajúce Ryby , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Ryby Padajúce Ryby je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Ryby Padajúce Ryby, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Ryby Padajúce Ryby
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!