Hry Zdarma

Invázie pavúkov

Hry Živočíchy

Invázie pavúkov

Invázie pavúkov Hodnotenie: 5/10

Invázie pavúkov hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pokúste sa prežiť nápor pavúkov! Ste svojim obrus jedlo, keď tisíce pavúkov napadnúť vás. Musíte brániť svoje územie. Strieľať pavúky, aby ich všetky zabiť. Cieľom je ukončiť všetky tieto zvieratá a prežiť. S bodmi myši na pavúka a kliknite na tlačidlo strieľať. Musíte ovládať guľky, nemôžete strieľať bez zmyslu. Cieľ a strieľať kliknutím na pravé tlačidlo myši. Zabiť všetky tie hrozné zvierat.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 38224 krát on-line. Poradie 477 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 3016 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 38224 krát
Invázie pavúkov

Musíte prežiť nápor tisícov pavúkovcov. Napadnúť váš stôl na jedlo. Musíte strieľať zbraň veľa snímok až do konca s nimi. Cieľom s myšou, má pozornosť v smere, v ktorom útok prichádza. O pred kliknutím na tlačidlo bodov priamo do každého zvieraťa. Nenechajte sa dostať k vám, držať svoje pozície, a bráni inváziu vás dostane. Cieľom je prežiť inváziu a získať žiadne zo zvierat prísť k vám. Precvičte svoje ciele pri každom zábere. Nestrácajte muníciu, pretože môžete skončiť, ak si nie ste opatrní.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Invázie pavúkov pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Invázie pavúkov. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Invázie pavúkov , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Invázie pavúkov je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Invázie pavúkov, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Invázie pavúkov
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206163
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!