Hry Zdarma

pavúk muchy-lovec

Hry Živočíchy

Pavúk muchy-lovec

Pavúk muchy-lovec Hodnotenie: 6/10

Pavúk muchy-lovec hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto schopnosť hru hrať hmyzu je založená na populárnych hier ako "Cut lano". Ovládate roztomilý pavúka, ktorý musí byť v rovnováhe s vašou pavučina zachytiť zelené muchy. Musíte byť opatrní, že včely sa vám nemôže dovolať, alebo sa musí začať znova.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 9097 krát on-line. Poradie 3607 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 160 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 9097 krát
pavúk muchy-lovec

Kolo spider používa na svojich webových túto hru posúvať po obrazovke. Keď pavúk chytí muchu, zabaliť do látky úplne. Iba obávaný včely môžu zastaviť pavúka, tak Swing a vyhnúť sa chytil do ďalšej úrovne.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom pavúk muchy-lovec pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom pavúk muchy-lovec. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra pavúk muchy-lovec , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra pavúk muchy-lovec je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom pavúk muchy-lovec, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

pavúk muchy-lovec
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!