Hry Zdarma

Spustiť Dino, spustite

Hry Živočíchy

Spustiť dino, spustite

Spustiť Dino, spustite Hodnotenie: 6/10

Spustiť dino, spustite hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Možno nie hra, ktorá priťahuje pozornosť pre svoje grafiky, pripomínajúce videohier od 80. rokov, ale spustiť Dino, beh je pozoruhodný pre rýchlosť riadite dinosaura v Jurskom katastrofe. Môžete prispôsobiť dinosaura, a jednáte s šípy, len pozvať vás hrať a vy jednoducho objavovať nadprirodzené schopnosti, ktoré majú tento dinosaurus, snáď adrenalín pred okamžitú smrť robiť skoku, lietať, spustite Fashion to robí. Rýchlo sa prejsť obrazovku pred veľkou meteoritu pádu a zničiť váš svet.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6464 krát on-line. Poradie 3679 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 22 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6464 krát
Spustiť Dino, spustite

Preukázali rýchlosť adrenalínu na tieto hry, budete milovať tak, ako hrajú, tak, ako spustiť dinosaura, jeho spôsob skákanie. Grafika osemdesiatych rokov sú prevážané rýchlosti pohybu. Dajte si pozor na jamy, kde môžete odovzdať dinosaura, a že zomrie pochovaný padajúcimi kameňmi padajúce meteorit.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Spustiť Dino, spustite pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Spustiť Dino, spustite. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Spustiť Dino, spustite , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Spustiť Dino, spustite je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Spustiť Dino, spustite, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Spustiť Dino, spustite
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206163
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!