Hry Zdarma

Spustite Tučniaky

Hry Živočíchy

Spustite tučniaky

Spustite Tučniaky Hodnotenie: 6/10

Spustite tučniaky hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tieto tučniaky sú blázni! Majú schopnosť poháňať seba k veľmi vysokej výške, rovnako ako by to boli rakety! Cieľom v hre je, aby ich ísť tak vysoko, ako môžu, takže prvé, budete musieť spustiť ich kliknutím na ne. Akonáhle sú vo vzduchu, musíte byť opatrní, aby ste ich nepustili je, a aby na ne kliknete, aby mohli držať nabratie výšky. V okamihu, keď ste zabudli kliknutí, hra je u konca!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6522 krát on-line. Poradie 3189 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 38 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6522 krát
Spustite Tučniaky

Tučniaci sú druhom nelétavých morských vtákov, ktoré sú distribuované iba v južnej pologuli, najmä vo vysokých zemepisných šírkach, ako južný pól.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Spustite Tučniaky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Spustite Tučniaky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Spustite Tučniaky , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Spustite Tučniaky je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Spustite Tučniaky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Spustite Tučniaky
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25350 hlasov
Odohrané
203904
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8394 hlasov
Odohrané
136236
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8138 hlasov
Odohrané
80174
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!