Hry Zdarma

Sťahovavé Vtáky

Hry Živočíchy

Sťahovavé vtáky

Sťahovavé Vtáky Hodnotenie: 8/10

Sťahovavé vtáky hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Je to hra o kŕdeľ sťahovavých vtákov stratených v čase. Pri lete k domovu, plemennej zablúdi mimo samozrejme do Bermudského trojuholníka. Zrazu sú vtáky vtiahnutí do víru, katapultoval cez červiu dieru, a stratil v čase. Ako hráčov pokroku prostredníctvom multi-kapitole príbehu, v ktorom sa ocitli prehral v miestach ako ľadové počas posledných meteorických rojov, ktorá zabila dinosaurami a hellscape z post-apokalyptickej budúcnosti, kde je človek postavila proti stroju, vysoké prílivy priemyselný vek, kedy spaľujúce uhlie mlyny zahladiť slnka, Čína počas dynastie Hana a nástup zábavnej pyrotechniky, mytologický vek starovekom Grécku, a dokonca aj západnej fronte druhej svetovej vojny, kde výbuchy horčičného plynu a psov bojových lietadiel, aby je takmer nemožné pre uloženie poštových holubov lietajúce nad bojovom poli. Je len na vás, využiť svoje znalosti o stáda viesť svoje vtákmi bezpečne domov na púšť dnešnej Kanady. Pohybujte myšou nasmerovať svoje stádo od búrok lietadlo, jedy a ďalšie smrteľné prekážky. Kliknite na tlačidlo myši zmeniť svoj kŕdle vodcu. Stlačte medzerník pre pauzu hru. Stráviť schopnostné body na úpravy pre rôzne druhy vtáctva. Vlastné svojom chovu správanie tým, že zmení hierarchii. Mať vysoké!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7840 krát on-line. Poradie 3121 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 42 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7840 krát
Sťahovavé Vtáky

V tejto hre, migrácia vtákov má veľa na práci. Vtáčia migrácia je pravidelná sezónna jazda mnohých druhov vtákov. Avšak, mohol typ hry je prežitie. Hlavným cieľom týchto hier prežitie je len ostať nažive, porážať nepriateľov, alebo riešenie hádaniek môžu byť náhodné. Niektoré kľúčové prvky patrí zachovanie zdrojov (z zdravie a munícia, napríklad) a nepriateľskom prostredí (typicky postapokalyptickej alebo nadprirodzené).

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Sťahovavé Vtáky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Sťahovavé Vtáky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Sťahovavé Vtáky , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Sťahovavé Vtáky je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Sťahovavé Vtáky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Sťahovavé Vtáky
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206163
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!