Hry Zdarma

Starostlivosť o Tesnenia

Hry Živočíchy

Starostlivosť o tesnenia

Starostlivosť o Tesnenia Hodnotenie: 8/10

Starostlivosť o tesnenia hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre budete musieť starať o rozkošný tesnením. To je vzácne mať tesnením ako domáceho maznáčika, v tejto blesk hre môžete zažiť. Ovládanie počítačovej myši, musíte vyčistiť ho pomocou kefy, hadice a uterák, tiež kŕmiť a obliekať ju. Postupujte podľa pokynov na opatrovateľa pre to, čo robiť v každom okamihu a máte čisté a šťastný tesnením. Po dokončení uvidíte vzhľad tesnením, a pozrite sa na skóre, ktoré dáva svoj opatrovateľa.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 10218 krát on-line. Poradie 2140 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 92 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 10218 krát
Starostlivosť o Tesnenia

Tesnenie potrebovať veľa starostlivosti, a sú veľmi chúlostivé, takže najlepšie miesto môže žiť v slobode, alebo v zoologických záhradách, pretože v nich poskytujú stanovište vlastnosti, že tesnenie potrebujú. Okrem toho, existuje mnoho trikov učenia zábavu a hrať sa s ich trénermi.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Starostlivosť o Tesnenia pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Starostlivosť o Tesnenia. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Starostlivosť o Tesnenia , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Starostlivosť o Tesnenia je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Starostlivosť o Tesnenia, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Starostlivosť o Tesnenia
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25358 hlasov
Odohrané
205900
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
137972
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
81903
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!