Hry Zdarma

Super Myš 3D

Hry Živočíchy

Super myš 3d

Super Myš 3D Hodnotenie: 7/10

Super myš 3d hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre v 3D, budete musieť zachrániť svojou priateľkou v pasci Myš meste. Váš cieľ je letieť cez mesto a zachrániť ju znovu za príplatok život odmenou. Dajte si pozor na budovy alebo čokoľvek iné, ako budete lietať - biť je bolí. Skúste si vybrať až supravodič mince, ktoré sú plávajúce na rôznych miestach v hre, pretože vám bonusové body!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7236 krát on-line. Poradie 3371 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 18 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7236 krát
Super Myš 3D

A čo je najdôležitejšie, šetrí ju stáva kritickou, ako budete postupovať cez úrovne, takže si bude lietať oveľa rýchlejšie zakaždým. Budete potrebovať pevnú ruku a silné srdce.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Super Myš 3D pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Super Myš 3D. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Super Myš 3D , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Super Myš 3D je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Super Myš 3D, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Super Myš 3D
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206163
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!