Hry Zdarma

T-Rex v Londýne

Hry Živočíchy

T-rex v londýne

T-Rex v Londýne Hodnotenie: 8/10

T-rex v londýne hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ste Tyrannosaurus Rex, ktorý je siatie strach z Londýna. Na každej obrazovke vás bude informovať, koľko Londýnčania majú k jedlu. Pomocou myši nasmerovať ústia Tyrannosaurus, a právo tlačidlo k jedlu, zvyšok hnutie má čo do činenia s kľúčovými dátami. potom, čo ste jedli všetkých ľudí z tejto obrazovky, môžete sa presunúť na ďalší, buďte opatrní v nasledujúcich obrazovkách, Londýnčania začali páliť ich zbrane sa brániť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7005 krát on-line. Poradie 3655 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 36 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7005 krát
T-Rex v Londýne

Rozhodne prekvapujúce hra, Londýn a tyrannosaurus, nájsť všetky skryté červená telefónne búdky, alebo slávny anglický pub, ktoré skrývajú obávaný T-Rex, ktorý beží ulicami Londýn jesť všetko, čo môže.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom T-Rex v Londýne pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom T-Rex v Londýne. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra T-Rex v Londýne , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra T-Rex v Londýne je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom T-Rex v Londýne, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

T-Rex v Londýne
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!