Hry Zdarma

Virtuálne Mačiatko

Hry Živočíchy

Virtuálne mačiatko

Virtuálne Mačiatko Hodnotenie: 6/10

Virtuálne mačiatko hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Chceli by ste mať mačku ako domáceho maznáčika? Ak nemôžete mať skutočný jeden, aspoň si môžete starať o tento hygienu cici. Môžete hovoriť o vašom mikrofónu pripojeného k počítaču, že je veľmi dobrá kúpeľ, utrite kabát pomocou vlasov, čisté zuby a pohladila mačiatko na rôznych častiach tela. Tento roztomilý oranžová mačka príde k počítaču s touto virtuálnou hra domáceho maznáčika.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 14736 krát on-line. Poradie 1418 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 906 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 14736 krát
Virtuálne Mačiatko

Flash hra virtuálne cat starostlivosti. On-line hra virtuálne zvieratko, mačiatko môžete umyť, vysušiť vlasy alebo čistiť zuby. Caress túto mačku ako svoje vlastné virtuálne zvieratko. On bude vždy na vás čaká na našich webových stránkach, takže budete navštevovať ho kedykoľvek.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Virtuálne Mačiatko pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Virtuálne Mačiatko. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Virtuálne Mačiatko , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Virtuálne Mačiatko je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Virtuálne Mačiatko, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Virtuálne Mačiatko
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206163
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!