Hry Zdarma

Vlasy gule

Hry Živočíchy

Vlasy gule

Vlasy gule Hodnotenie: 10/10

Vlasy gule hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Niektoré zvieratá v tvare vlasov gule farieb obsadiť svoje územie, musíte sa vrátiť im, aby sa im z vášho trávnika. Uistite sa vlasy guličkové ložisko v smere a hit iné opustiť len jeden. Lopty otáčať v jednom smere, a musíte sa dostať tak, že iba jeden. Je to jednoduchá hra zručnosti, aby všetky deti mohli hrať. Je to jednoduché a zábavné. Funny vlasy lopty farby sú na zemi a hodiť ich všetky von. Iste ste si a stráviť dobrý čas s ním.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7648 krát on-line. Poradie 3523 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 10.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnotenie na základe 8 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7648 krát
Vlasy gule

Pohyb guličky farby na vlasy pre pole zmizne. Musíte poraziť jeden druhého valiť a mimo obrazovku. Pozemok je šachovnica s námestiami a pohybovať len v jednom smere. Zobrazenie farebné gule otočiť a odísť poľa. Každá z nich je iná farba, rovnako ako červená, modrá, fialová alebo zelená. Keď je rana, zaujíma miesto vedľa seba a ďalšie. Šikovnosť hra, zábava a zábavné mať dobrý čas. Trochu intelektuálne výzvou riadiť smer každého z malých chlpatých zvierat.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Vlasy gule pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Vlasy gule. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Vlasy gule , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Vlasy gule je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Vlasy gule, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Vlasy gule
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206163
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!