Hry Zdarma

Vrah Mačiatko

Hry Živočíchy

Vrah mačiatko

Vrah Mačiatko Hodnotenie: 5/10

Vrah mačiatko hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre budete hrať ako roztomilé mačiatko. Keď začnete, budete mať 2 minúty zabiť čo najviac myší a škrečkov, ako môžete. Každý zabiť vám späť malé množstvo času. Ako zabitie v rýchlom slede za sebou zvýši vašu násobič. Zabiť požadovaný počet nepriateľov, než vyprší čas, aby sa udržal v hre. Pomocou klávesov so šípkami pohybovať a pomocou medzerníka v kombinácii s šípkami vykonávať špeciálne pohyby.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6841 krát on-line. Poradie 3525 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 12 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6841 krát
Vrah Mačiatko

Pomocou klávesov so šípkami pohybovať, ale keď ich budete používať v kombinácii s medzerníkom, môžete skončiť prevedenie špeciálny pohyb, ktorý vám môže pomôcť. Zvlášť, keď ste obklopení škrečky a neviete, kam sa obrátiť. Použite ľavej a pravej klávesy v kombinácii s medzerníkom vykonávať pomlčku. Použiť tornádo Použite šípku hore a medzerník. Používať brúsku pomocou tlačidla sa a medzerníka. Ak používate medzerníka vo vzduchu, budete vykonávať super-pomlčka.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Vrah Mačiatko pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Vrah Mačiatko. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Vrah Mačiatko , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Vrah Mačiatko je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Vrah Mačiatko, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Vrah Mačiatko
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!