Hry Zdarma

Žaba Lietať Jedlík

Hry Živočíchy

Žaba lietať jedlík

Žaba Lietať Jedlík Hodnotenie: 7/10

Žaba lietať jedlík hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Nápoveda žaba v tejto on-line hry, ktoré budú jesť všetky muchy v každej úrovni. Ak to chcete urobiť, môžete spustiť svoj ​​jazyk, aby chytiť, alebo sa držať veci, a môžete tiež prejsť na pohyb po javisku. Keď vás chytí všetky muchy idete do ďalšej úrovne. Budete musieť premýšľať trochu viac na každej úrovni, ale ak máte problémy stlačte tlačidlo?.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 18904 krát on-line. Poradie 1204 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 1040 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 18904 krát
Žaba Lietať Jedlík

Zadarmo on-line hra o žabe lov muchy s jeho jazykom. Vo voľnej prírode, sú žaby a ropuchy kŕmené s jeho jazykom, ktorý je pokrytý lepiacou látky používané chytiť hmyzu, ktoré sa živia.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Žaba Lietať Jedlík pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Žaba Lietať Jedlík. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Žaba Lietať Jedlík , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Žaba Lietať Jedlík je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Žaba Lietať Jedlík, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Žaba Lietať Jedlík
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!