Hry Zdarma

Zbierajte Mrkva

Hry Živočíchy

Zbierajte mrkva

Zbierajte Mrkva Hodnotenie: 6/10

Zbierajte mrkva hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bezplatná on-line hry je o veľmi citlivú králika, ktorý má dostať všetky mrkva z mínového poľa. Jeho zvláštne schopnosti, aby mohli odhaľovať míny s radarom. Pomocou tohto vyhnúť sa dole a nepriateľov. Byť rýchly, šikovný a šťastie, aby boli všetky zlaté medaily dispozícii. WASD alebo šípky alebo myš sa bude pohybovať zajačika. Podržte medzerník k cieľu, uvoľnenie medzerníka hodiť mrkvu. Držte Ctrl usilovať, uvoľnite kláves Ctrl strieľať (budete potrebovať špeciálne okuliare pre neho).

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8243 krát on-line. Poradie 3002 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 22 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8243 krát
Zbierajte Mrkva

Králiky sú malí cicavce nájdené v mnohých častiach sveta. Králiky žijú v skupinách, a ich biotopy patria lúky, lesy, lesy, pasienky, púšte a mokrade. Králikov je dlhé uši (čo môže byť viac ako 10 cm), sú pravdepodobne pre detekciu dravca.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zbierajte Mrkva pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Zbierajte Mrkva. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zbierajte Mrkva , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Zbierajte Mrkva je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zbierajte Mrkva, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zbierajte Mrkva
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206163
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!