Hry Zdarma

Zvierací karty

Hry Živočíchy

Zvierací karty

Zvierací karty Hodnotenie: 6/10

Zvierací karty hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zvieratá sa skrývajú. Má skupina písmen, ktoré sa striedajú. Musíte nájsť dvojicu kariet, ktoré má rovnaké zviera za sebou. Kliknite myšou na dve karty otočiť. Ak rovnaké zviera dve ochutnávky sú odstránené. V prípade, že sa líši, je opäť obracia. Musíte sa snažiť nenechať každé písmeno na obrazovke, potom ste vyhrali. Zvieratá si s tebou hrať, medvede, psy, mačky, králiky, opice a ďalšie. Na konci hry vám povie štatistiky vašej hry nad ostatnými hráčmi.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 18946 krát on-line. Poradie 1066 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 806 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 18946 krát
Zvierací karty

Zverina, ktorí sú vo dvojiciach za sebou listoch, ktoré sa objavujú. Musíte nájsť dvojice, ktoré majú rovnaké zviera zozadu. Musíte všetky vaše koncentráciu a pamäť poraziť túto hru. Je to klasická hra pamäte. V jednoduchej verzii hry si deti môžu hrať, že sú len štyri párov zvierat. Je to hra vhodná pre všetky vekové kategórie. Najkrajšie zvieratá na hranie s deťmi. Ako dobrý je vaša pamäť? Budete musieť pamätať každú z postáv. Zvoľte počet kariet, ktoré majú spustiť a aktivovať svoj ​​mozog.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zvierací karty pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Zvierací karty. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zvierací karty , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Zvierací karty je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zvierací karty, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zvierací karty
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!