Hry Zdarma

Zvierat Kvíz

Hry Živočíchy

Zvierat kvíz

Zvierat Kvíz Hodnotenie: 6/10

Zvierat kvíz hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre veľmi priateľská zvieratá sú na vás čaká. Táto bezplatná hra sa skladá z konkurencie s niekoľkými skúškami, kde musíte byť agilný pomocou počítačovej myši. Musíte mať dobrú mušku a rýchle, kliknutie. Pokyny sa objaví v každej skúške v jazyku podľa Vášho výberu, než začnete hrať. Bavte sa s týmito roztomilé zvieratá a odovzdáva testy, ktoré vám dávajú.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7917 krát on-line. Poradie 2565 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 48 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7917 krát
Zvierat Kvíz

Zvieratá Súťaž roztomilý a rozkošný. Uvidíte veľa medveďov a králiky všetkých farieb, štýlu a zábavy dieťa. Dokonči všetky úrovne v čo najkratšom možnom čase.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zvierat Kvíz pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Zvierat Kvíz. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zvierat Kvíz , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Zvierat Kvíz je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zvierat Kvíz, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zvierat Kvíz
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25350 hlasov
Odohrané
203904
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8394 hlasov
Odohrané
136236
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8138 hlasov
Odohrané
80174
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!