Hry Zdarma

Aké Zviera Som?

Hry Živočíchy

Aké zviera som?

Aké Zviera Som? Hodnotenie: 7/10

Aké zviera som? hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto hra ukazuje veľa snímok zvierat vo voľnej prírode, ale sú obmedzené a postupne odkrývajú. Dokážete uhádnuť zviera, ktoré vidíte na obrázku pred časom vyčerpá? Skúste to! Zviera na obrázku sa vzťahuje štvorca farieb, tieto obrazy miznú postupne ukazuje ďalšie a ďalšie časti zvieraťa. Ak si myslíte, že ste identifikovali zviera zadajte názov a kliknite na Odoslať zastaviť čas. Ak sú správne, budete získavať body. Máš obmedzený čas na riešenie jednotlivých snímok.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 17177 krát on-line. Poradie 1188 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 758 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 17177 krát
Aké Zviera Som?

Zvieratá sa skrývajú za farebných štvorcov a budete musieť prísť na to, aké zviera je ten, v každej fotografii. Je to hra s časom, čas beží rýchlo a je treba povedať, aké zviera je ten, ktorý sa skrýva v každom obrázku. Spoločné zvieratá, divé zvieratá a domáce zvieratá. Musíte napísať meno zvieraťa v angličtine a kliknite na tlačidlo Odoslať, takže viete, či máte pravdu, alebo sa mýli. Ak máte radi zvieratá a vedia, ako sa nazývajú druhy je to vaša hra.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Aké Zviera Som? pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Aké Zviera Som?. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Aké Zviera Som? , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Aké Zviera Som? je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Aké Zviera Som?, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Aké Zviera Som?
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!