Hry Zdarma

Identifikovať Zvieratá

Hry Živočíchy

Identifikovať zvieratá

Identifikovať Zvieratá Hodnotenie: 6/10

Identifikovať zvieratá hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto hra ukazuje mnoho zvieratiek. Dokážete uhádnuť zviera, ktoré vidíte na obrázku pred časom vyčerpá? Skúste to! Obraz sa vzťahuje farebných polí a vy budete musieť dať meno zvieraťa zospodu. Máte obmedzený čas hádať, čo to je zviera. Ako viete, že máte dať meno. Musíte napísať meno zvieraťa v angličtine a kliknite na odoslať na vás, či máte pravdu, alebo sa mýli. Je potrebné určiť všetky zvieratá v najkratšom možnom čase zarobiť body.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 30507 krát on-line. Poradie 611 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 1932 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 30507 krát
Identifikovať Zvieratá

Táto hra má veľa fotiek z rôznych zvierat. Budete schopní odhadnúť zviera na obrázku pred časom vyčerpá? Len sa snažím! Identifikácia zver. Snímky zvierat sa vzťahuje niekoľko obrázkov a vy budete musieť hádať skrýva pod stolmi. Čím skôr, tým lepšie asi pravdu, čas beží, zatiaľ čo budete hrať. Máš obmedzený čas na vyriešenie každého obrázku. Čím skôr budete riešiť, tým viac bodov budete zarábať. Zvieratá spoločné so všeobecnými názvami nemajú povedať konkrétne druhy a vedecký názov, známy len ako zviera. Mená dať je v angličtine. Identifikovať druhy zvierat ktoré číhajú v každom z fotografií prírody.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Identifikovať Zvieratá pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Identifikovať Zvieratá. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Identifikovať Zvieratá , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Identifikovať Zvieratá je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Identifikovať Zvieratá, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Identifikovať Zvieratá
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206163
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!