Hry Zdarma

Najlepšie hry

Medzi 10 hier najhranejšie

Najhranejšie hry na internete

Najlepšie Hry na internete, ktoré sú najhranejšie hry vytvoriť Najlepšie hry zdarma na internete. Toto je poradie najlepších hier na internete, hry, ktoré boli hral viackrát. Naše webové stránky sieť je k dispozícii na celom svete a má tisíce návštevníkov a účastníkov každý deň, takže sme vytvoriť našu top s reálnymi dátami. Tu sú najpopulárnejšie obsah a tie, ktoré viac ľudí nainštalované na svojich počítačoch, pretože naše obsah sú zadarmo a sú vhodné pre všetky operačné počítača systém Windows, ktoré sú skutočne najbežnejšie. Účasť v tomto rebríčku so svojimi hrami a vaše hlasy, a to ako hodnotenie a zdieľanie hry na sociálnych sieťach.

Najlepšie hry

Najhranejšie hry na internete je:

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Zbierajte darčeky v aute Hrať ►

(Vianočné)

26806 krát hral !
5

V tejto online hre, Santa Claus je pretekár, ktorý má zhromažďovať všetky vianočné darčeky, ktoré si nájdu na ceste, ale musíte byť opatrní s ostatnými autami a ľadových blokov. V tejto hre budete používať kláves. Dávajte pozor, aby ste došli pohonné hmoty, a že sa zrúti príliš veľa, pretože to je zbytočné plytvanie veľa paliva. Ak máte radi motora a auta, odporúčame webové stránky: Autopůjčovna pre najlepšie vozidlá s nízkymi cenami.

Draculaura sfarbenie Hrať ►

(Omaľovanky)

34323 krát hral !
6

Zadarmo on-line hra, kde si môžete vyfarbiť on-line Draculaura, roztomilý upír dievča od spoločnosti Monster High. Farba Draculaura podľa vašich predstáv, a vytlačí výsledok. Môžete tiež vytlačiť pred farbenie a farba s farbami. Ak chcete vyfarbiť zvyšok postáv Monster High, navštívte Coloringpagesmania.com a nájsť stovky farebných strán.

5 guľôčky v priamke Hrať ►

(Loptičky)

527893 krát hral !
6

V tejto hre sú guľôčky rôznych farieb, a vy ste sa pohybovať míčků tak, že 5 alebo viac loptičiek v rovnakej farbe sú pripojené v priamom smere, aby sa gule bude zničený. Riadky môžu byť horizontálne, vertikálne alebo diagonálne. Po každom pohybe, nové loptičky bude vytvorená. stratíte hru v prípade, že celá doska je plná gule.

Kuracie málo Spúšťanie Hrať ►

(Disney)

638022 krát hral !
4

Je to vynechal autobus znova a ak ste mu pomohli, on to bude neskoro do školy. Použite svoju šípkami na priame Kuracie prostredníctvom Oakey Oaks. Pozor na prekážky na jeho ceste. Vaším cieľom je BLASTI škole pred čas beží ven! Je potrebné vyhnúť sa automobily, požiarne hydranty, popraskaná dlažba, bugglegum, olej puddles a sprinklerové. Použite skateboard ísť rýchlejšie, ale drží na ceste. Chcete vystúpiť na skateboarde, stlačte medzerník. Existuje čas frezzer že dočasne zmrazí čas a existujú kúsky, ktoré spadajú Sky, lepšie si to vyzdvihnúť za extra body. Pamätajte si, aby zostali na ceste, ak je to možné, Grass, palička a piesok sa vám pomaly nadol. Používanie otvorených šachtách ako skratky za Oakey Oaks! Čím viac času na konci, tým viac bodov dostanete za vaše konečné skóre!

Angličtina, francúzština a Španielčina scrabble Hrať ►

(Stolové)

12851 krát hral !
5

Táto bezplatná on-line hra mohla byť kvalifikovaná ako akúsi kombináciu medzi krížovke a Domino. Je to veľmi zábavná a veľmi jednoduché hrať, ťažšie na každom kroku. Registrácia je nutná, ale to sa dá vykonať veľmi ľahko, bez toho aby ste museli opustiť hru. Akonáhle ste vo vnútri, stačí si vybrať súpera. Táto hra je hlavne v španielčine, ale to je tiež v angličtine a francúzštine. Táto hra je ideálna pre nácvik tieto jazyky.

Aladdin karty Hrať ►

(Disney)

143117 krát hral !
5

A karta hry UNO označené znaky z Disney filmu Aladdin. Hrať karty a zároveň vidíte Jasmine, Jafar a Genius. Môžete si hrať sa 3 hráči, ale v skutočnosti sa všetky z nich sú v počítači. Hra pochádza z Disney.co.uk hier.

Guličky farieb Hrať ►

(Vianočné)

1241876 krát hral !
5

Vianočné hra, kde musíte zničiť skupinu guličiek rovnakej farby vianočného stromu sú podobné. Čím väčšia skupina, tým viac bodov získate s jeho zničenie, ak máte dostatočný počet bodov ste strávili na ďalšiu úroveň. Musíte odstrániť skupiny guličiek rovnakej farby, a tak majú gule pádu. Cieľom je pokúsiť sa odstrániť všetky loptičky, ktoré máte na obrazovke sa presuňte na ďalšiu úroveň. Skúste že skupiny sú tak veľké, ako je to možné získať viac bodov s každým pohybom.

Hádanka Tom a Jerry: mačka vs myš Hrať ►

(Tom a Jerry)

59955 krát hral !
6

V tejto hre budete musieť urobiť hádanka Tom a Jerry. Ak to chcete vykonať, kliknite na kus s ľavým tlačidlom myši a vyberte kus a pohybom myši presunúť kus. Táto úprava bude automatické, keď si nastaviť jednu časť do druhého. Musíte robiť všetky kúsky zapadajú navzájom vrátiť vidieť celý obraz. Hádanka je obraz z kresleného seriálu Tom a Jerry. Na obrázku je mačka Tom sa chystá hit myši Jerry s lopatou. Myš utečie do svojej myšou diery v stene domu.

Tetris farebné guľôčky Hrať ►

(Loptičky)

314816 krát hral !
4

Táto hra je ako Tetris, ale s míčky farebné. Zakaždým, 3 guličky sa objavia, a vy môžete otočiť guľôčky alebo presunúť pred kvapkadlová im do skupiny, aby pilot je. Pri 4 a viac loptičky v rovnakej farbe sú spojené so gule bude zničený. Keď sa gule stane nestabilnou, budú valit sa nadol, čo je pozícia míčky ťažšie a hra je oveľa náročnejší. Pomocou ľavej a pravej šípky presunúť pádu guľôčky, použite šípky hore a dole sa striedať a stlačte medzerník na kvapku padajúce loptičky.