Hry Zdarma

Najlepšie hry

Medzi 10 hier najhranejšie

Najhranejšie hry na internete

Najlepšie Hry na internete, ktoré sú najhranejšie hry vytvoriť Najlepšie hry zdarma na internete. Toto je poradie najlepších hier na internete, hry, ktoré boli hral viackrát. Naše webové stránky sieť je k dispozícii na celom svete a má tisíce návštevníkov a účastníkov každý deň, takže sme vytvoriť našu top s reálnymi dátami. Tu sú najpopulárnejšie obsah a tie, ktoré viac ľudí nainštalované na svojich počítačoch, pretože naše obsah sú zadarmo a sú vhodné pre všetky operačné počítača systém Windows, ktoré sú skutočne najbežnejšie. Účasť v tomto rebríčku so svojimi hrami a vaše hlasy, a to ako hodnotenie a zdieľanie hry na sociálnych sieťach.

Najlepšie hry

Najhranejšie hry na internete je:

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Tradičné solitaire Hrať ►

(Solitaire)

256386 krát hral !
3

Táto online hra zadarmo prináša tradičné solitér do vášho počítača. Single-player hra. Máte niekoľko stohy kariet s lícom nahor kartu videl. Musíte umiestniť karty v štyroch najvyšších pilotov, ktoré sú obleky v balíčku. Musíte začať s jedným a pracovať až vo vzostupnom poradí s číslami hodnoty kariet, do konca s kartou kráľa. Cieľom hry je umiestniť všetky karty z hry v hromadách vrchole. Ak vám dôjdu karty na obrazovke môžete vyhrať hru. A určite sa budete baviť stačí trochu.

5 guľôčky v priamke Hrať ►

(Loptičky)

484579 krát hral !
6

V tejto hre sú guľôčky rôznych farieb, a vy ste sa pohybovať míčků tak, že 5 alebo viac loptičiek v rovnakej farbe sú pripojené v priamom smere, aby sa gule bude zničený. Riadky môžu byť horizontálne, vertikálne alebo diagonálne. Po každom pohybe, nové loptičky bude vytvorená. stratíte hru v prípade, že celá doska je plná gule.

Solitaire Hrať ►

(Solitaire)

76309 krát hral !
3

Táto bezplatná online hra solitaire prináša život späť do počítača. Zabiť tie časy mŕtvy, vezmite si hru solitaire a nechať sa baviť. Musíte umiestniť karty v poriadku. Musíte začať s esami, potom dva, tri a tak ďalej. Dajte všetky čísla v poradí a končí s údajmi o balíček kariet. Hra triedenie písmená číslami. Karty ste už veľa a ísť odstránenie karty sa ísť pozrieť na karty, ktoré potrebujete. Karty Solitaire hra hrať sám na počítači cez internet.

Guličky farieb Hrať ►

(Vianočné)

1231101 krát hral !
5

Vianočné hra, kde musíte zničiť skupinu guličiek rovnakej farby vianočného stromu sú podobné. Čím väčšia skupina, tým viac bodov získate s jeho zničenie, ak máte dostatočný počet bodov ste strávili na ďalšiu úroveň. Musíte odstrániť skupiny guličiek rovnakej farby, a tak majú gule pádu. Cieľom je pokúsiť sa odstrániť všetky loptičky, ktoré máte na obrazovke sa presuňte na ďalšiu úroveň. Skúste že skupiny sú tak veľké, ako je to možné získať viac bodov s každým pohybom.

Pribúdajúci solitér Hrať ►

(Solitaire)

24333 krát hral !
5

V tejto bezplatnej line hry sme zaviesť iný typ solitér. V strednej časti dosky je potrebné umiestnenie kartami vo farbe vo vzostupnej a zostupnej v niektorých iných. Ale na okrajoch môže Poskladajte karty rovnakej farby vzostupne aj zostupne, aby sa karty, ktoré potrebujete pre centrálne valov. Pomocou tohto jednoduchého šperku budete tráviť dlhý čas zábavné, pre tie časy, kedy neviete presne to, čo robiť.

Barbie, časopis Obal Hrať ►

(Kozmetika)

45591 krát hral !
5

Barbie je Obal časopisu tak ona potrebuje vyzerať, že kamery budú milovať! Ak chcete začať, clicl play. Vyberte si svoju obľúbenú farbu tváre, vlasov, očí, pier a všetky doplnky k barbie krásnější.

Crash team racing Hrať ►

(Autá a Závodné)

72063 krát hral !
7

Skvelá on-line hra Crash Bandicoot, s bleskom verzia populárnej Racing Crash Team, videohry PlayStation z roku 1999. Teraz môžete tešiť na šialené preteky s Crash Bandicoot a jeho priatelia. Musíte len pomocou klávesov so šípkami riadiť váš go-kart najlepšie viete a dostať sa na prvé miesto, vyhral svojich súperov. Ak máte radi motora a auta, odporúčame webové stránky: Autopůjčovna pre najlepšie vozidlá s nízkymi cenami.

Simpsonovci veža Hrať ►

(Simpsonovci)

130703 krát hral !
5

V tejto návykovej hre Simpsonovi. Musíte kliknúť myšou na obrázku, ktoré majú svoju stranu ďalšie identický obraz na kliknutie. potom, čo ste klikli, budete kvapku iný obrázok alebo na veži pôjdu nadol. Konečným cieľom je zostať bez obrazu.

Pridanie 10 až zuma Hrať ►

(Matika)

301308 krát hral !
1

V tejto hre bude línie gule s číslami na nich. Môžete strieľať míčky pridať nové lopty na trati. Keď budete strieľať loptičky a gule vedľa nej pridať až 10 týchto lôpt bude zničený. Môžete tiež zničiť skupiny rovnaké očíslovaných loptičky iba s jedným loptou. Keď zničiť všetky guľôčky môžete pokračovať do ďalšej úrovne. Ak sa lopty dosiahnuť diery, potom sa stratí hru. Občas sa mincí, ktoré sa objaví na obrazovke, môžete strieľať mincí získať farby loptičiek triedené na chvíľu, že bude oveľa jednoduchšie. Použite myš pre ovládanie smere na zábery a kliknite strieľať. Môžete aj stlačením medzerníka na swap medzi gule strieľať a ďalšie loptové strieľať.

Klasické bubliny Hrať ►

(Loptičky)

15309 krát hral !
3

V tejto hre je mriežka gule, ktoré sa pomaly presúva dole. Musíte strieľať loptičky zničiť tým, že tvorí skupiny 3 alebo viac guličiek rovnakej farby. Guľôčky rôznych farieb sa tiež padať, ak sú v súlade s tými, ktoré ničí. Niekedy budete musieť strieľať loptičky na stenu tak, aby sa odrazí a zničí ďalšie gule. Ak nemôžete zničiť všetky lopty, než sa dostanú do spodnej časti obrazovky, prehrávate.