Hry Zdarma

Bejeweled

Hrať Bejeweled hry

Bejeweled hry

Bejeweled hry, takže môžete baviť každý deň na našich webových stránkach, bez nutnosti inštalácie alebo sťahovania niečo. Váš on-line rekreačné a zábavné oblasť.

Bejeweled hry zdarma

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Odporúčaná Bejeweled hra

Strašidelný Bejeweled

 strašidelný bejeweled hra Hrať ►

Táto hra je verzia Bejeweled, ale musíte pripojiť v horizontálnom alebo vertikálnom tri alebo viac zombie rovnakého typu. Zombie sú legendárne postavy v regiónoch, kde sa praktizuje voodoo kult. Cieľom tejto hry je swap jeden prvok s priľahlým prvok tvorí horizontálny alebo vertikálny reťaz z troch alebo viacerých ... Prečítajte si viac

Bejeweled hry zadarmo hrať zadarmo v slovenčine a bejeweled bez flash hry hrať s najnovšími hrami každý deň

Bejeweled online hry

Novinky v Bejeweled

Bejeweled

Zahrajte si zadarmo online hry v slovenčine. Hry ako Bejeweled zladiť rovnaké alebo podobné údaje v riadkoch. Šperky linky a čísla rovnaká, a tak sa navzájom rušia a po obrazovke. Prehrať Bejeweled online. Inteligencia a rýchlosť, aby sa línia tri prvky podobné, potom tieto prvky zmiznú a presuňte obrazovku. Je-li viac prvky sú podobné v skupine, ktoré dávajú viac bodov a získať extra ceny. Môžete zarovnať veci sú veľmi odlišné a tému, ako je ovocie, šperky, sladkosti, hračky, objekty, športové, tvary a ďalšie. Musíte byť veľmi rýchlo vyriešiť tieto riadky čoskoro. Bezplatné verzie hry, ako Bejeweled.

Bejeweled Hry zdarma, ktoré sú naozaj na smiech hrať zadarmo Bejeweled flash hry zadarmo. Táto kategória sa vzťahuje na hry ako bejeweled, aby skupiny s rovnakými alebo podobnými objekty, aby zmizli a body nám. bezplatné verzie týchto programov, ktoré účtujú na iných stránkach, tu sú zadarmo. presun čísla s prstom alebo myšou vytvoriť zarovnanie rovnakých tvarov a tak vymiznú. získať body za robiť podobné veci skupín. musíte byť chytrý a rýchlo prechádzať úrovňou, na ktorých sú hodnoty sú ťažšie skupiny, pretože existuje viac rôznych typov a budete mať menej času hrať na všetkých úrovniach. začnite rýchlo dokončiť mnohých úrovniach, ako je to možné čo najskôr.. Nájdete tu Bejeweled hry zadarmo hrať v slovenčine, bez toho aby museli inštalovať alebo sťahovať niečo na počítači, naše obsah sú 100% spoľahlivé. Nové Bejeweled hry, ktoré sú aktualizované každý deň a tie najlepšie hry pre deti. Bejeweled daily zadarmo hry a videohry, ktoré môžete použiť z vášho počítača a zdieľať ich so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach ako je Facebook, Twitter alebo Google Plus.