Hry Zdarma

Mickey a Priatelia v Rodine

Hry Disney

Mickey a Priatelia v Rodine

Mickey a Priatelia v Rodine Hodnotenie: 6/10

Mickey a Priatelia v Rodine Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre budete musieť opakovať tento vianočný obraz týchto postavičky od Disneyho. Obraz je rozdelený na niekoľko kusov a musíte nájsť pôvodné umiestnenie každého znova. Ak to chcete vykonať, kliknite na kus alebo kusy, ktoré chcete, a presunúť, pohybom myši. Pri nastavovaní kus s inou osobou alebo ostatnými osobami, sa nastaví automaticky. Musíte nájsť miesto, každej zo strán znovu vziať obrázok, ako to bolo pôvodne, a postavy vyzerajú dobre.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 44625 krát on-line. Poradie 371 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 5628 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 44625 krát
Mickey a Priatelia v Rodine

Toto puzzle s Mickey, Minnie, Goofy a Donald snehu. Sú šťastní. Pomocou myši, aby sa puzzle. Vianoce sú čas, kedy zbierať rodiny. Priatelia vidieť ste spoločne oslávili ďalší rok. Na tomto obrázku sú Disney charaktery sa stretnú s dalmatínskeho psa. Dalmatíncov sú psy s bielymi škvrnami na čiernom farbu vlasov. Hrdinovia kreslených postavičiek, filmov, seriálov a komiksov sú spolu v tejto snímke so svojou peknou domáceho maznáčika.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Mickey a Priatelia v Rodine pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Disney flash hra s názvom Mickey a Priatelia v Rodine. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Mickey a Priatelia v Rodine , a to sa týka Disney. Naša nová hra Mickey a Priatelia v Rodine je jedna z najlepších hier Disney nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Mickey a Priatelia v Rodine, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Mickey a Priatelia v Rodine
SPÄŤ

Disney Najhranejšie hry

Farby na Blesk McQueen Hrať ►

Farby na Blesk McQueen

7
7 z 10 - 218638 hlasov
Odohrané
1524682
krát

V tejto hre si môžete vyfarbiť hlavnú postavu vo filme Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedľa si môžete dať na znak, ktorý chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi alebo Flo. Môžete zmeniť kolesá automobilu a farbu laku. Tiež si vybrať, ktorý sa objaví v hre s protagonistami Disney a Pixar filmu Cars. Niektoré dobrodružstvo žil niekoľko vozov, ktoré majú život a na priateľstvo a odvahy. Závodné auto červenej farby stratil v m ...

Autá scény tvorca Hrať ►

Autá scény tvorca

5
5 z 10 - 150580 hlasov
Odohrané
1472359
krát

Detské hry prispôsobiť hlavná postava v Disney filmu Autá, Blesk McQueen, môžete maľovať farbou chceš a vyzerať lepšie na ceste.

Kuracie málo Spúšťanie Hrať ►

Kuracie málo Spúšťanie

4
4 z 10 - 96230 hlasov
Odohrané
639345
krát

Je to vynechal autobus znova a ak ste mu pomohli, on to bude neskoro do školy. Použite svoju šípkami na priame Kuracie prostredníctvom Oakey Oaks. Pozor na prekážky na jeho ceste. Vaším cieľom je BLASTI škole pred čas beží ven! Je potrebné vyhnúť sa automobily, požiarne hydranty, popraskaná dlažba, bugglegum, olej puddles a sprinklerové. Použite skateboard ísť rýchlejšie, ale drží na ceste. Chcete vystúpiť na skateboarde, stlačte medzerník. ...