Hry Zdarma

Dora Magický Záhrady

Hry Dora the Explorer

Dora Magický Záhrady

Dora Magický Záhrady Hodnotenie: 6/10

Dora Magický Záhrady Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre, Dora rastie záhradu. Chcete, aby jej pomohol? Má všetko, čo potrebujete k tomu: pôdy, semená, kvetináče, voda, a kúzlo rastie prach! Rýchlo a ľahko, vďaka Dora kúzlo rastie prach! Najprv vyberte semeno (kukurica, slnečnica, melón ...), potom pridať vodu a rastúce prachu vidieť, že rast pred vašimi očami!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 14927 krát on-line. Poradie 1540 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 260 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 14927 krát
Dora Magický Záhrady

Stačí pridať prach a naliať trochu vody, samozrejme, na semená, ktoré si rastú. Rodič: podporovať porozumenie zahradničení. Opýtajte sa: Prečo pridať vodu? Aký tvar je melón semeno?

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Dora Magický Záhrady pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dora the Explorer flash hra s názvom Dora Magický Záhrady. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Dora Magický Záhrady , a to sa týka Dora the Explorer. Naša nová hra Dora Magický Záhrady je jedna z najlepších hier Dora the Explorer nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Dora Magický Záhrady, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Dora Magický Záhrady
SPÄŤ

Dora the Explorer Najhranejšie hry

Dora the Explorer v školskom puzzle Hrať ►

Dora the Explorer v školskom puzzle

4
4 z 10 - 11166 hlasov
Odohrané
131514
krát

Fantastické Dora Explorer sa v tomto puzzle so svojimi vernými Boots opice priateľ. Sú pred školou, tesne predtým, než ísť do triedy. Musíte dokončiť túto hádanku 25 kusov správne zobrazenie pôvodného obrázku. Ak zistíte, že je trochu ťažké, môžete aktivovať vodítka ukázať siluetu kusov v stredu puzzle. Ak chcete umiestniť kúsky, musíte pretiahnuť počítačovej myši, a pretiahnite je na správnom mieste. Dora vždy na ...

puzzle Dora Explorer Hrať ►

Puzzle Dora Explorer

5
5 z 10 - 10050 hlasov
Odohrané
93804
krát

Na snímke z tohto puzzle sa objaví Dora a jej opice s červenými topánky chôdza po ceste. Aby bolo možné sledovať obraz z nich v lese, musíte stavať puzzle a umiestniť každý z kusov na správnom mieste. Aj keď sa pozriete veľa kusov, nebojte sa, pretože určite budete môcť vyriešiť bez väčších ťažkostí. Ak chcete umiestniť kúsky, najprv vyberte kus a ťahajte myšou pri zachovaní tlačidlo stlačené. Ke ...

Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu Hrať ►

Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu

5
5 z 10 - 7900 hlasov
Odohrané
88868
krát

V tejto hre musíte šaty Dora pre jej narodeninovú oslavu. Ak si chcete vybrať kostým, kliknite a pretiahnite položky na siluetu Dora, pomocou myši. Náš priateľ miluje farby, takže budete musieť urobiť oblek z mnohých farieb. Oblečenie, ktoré je zábavné a príjemné pre vaše party. Všetci sme radi oslavy narodenín a keď má toľko priatelia majú vyzerať pekne. Kreslená postavička, ktorá miluje a učí deti.