Hry Zdarma

Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu

Hry Dora the Explorer

Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu

Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu Hodnotenie: 5/10

Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre musíte šaty Dora pre jej narodeninovú oslavu. Ak si chcete vybrať kostým, kliknite a pretiahnite položky na siluetu Dora, pomocou myši. Náš priateľ miluje farby, takže budete musieť urobiť oblek z mnohých farieb. Oblečenie, ktoré je zábavné a príjemné pre vaše party. Všetci sme radi oslavy narodenín a keď má toľko priatelia majú vyzerať pekne. Kreslená postavička, ktorá miluje a učí deti.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 88868 krát on-line. Poradie 142 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 7900 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 88868 krát
Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu

Vidíme, darčeky k narodeninám balíček, pretože to je strana, ktorá nás pozvala. Budete musieť pomôcť náš Dora amid Explorer voľbe oblečenia pre dievčatá. Musíte urobiť kostým pre ňu, v mnohých farbách, pekné a moderné. On je hrdina z kresleného seriálu, ktorý učí deti o geografii a histórii. Žije dobrodružstvo so svojimi priateľmi po celom svete. Deti sú ich kolegovia dobrodruhovia. Teraz musíte pomôcť dievča vybrať oblečenie s nohavice, košele, farba vlasov, topánok, rukavíc a všetko, čo potrebujete dobre obliekať.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dora the Explorer flash hra s názvom Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu , a to sa týka Dora the Explorer. Naša nová hra Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu je jedna z najlepších hier Dora the Explorer nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu
SPÄŤ

Dora the Explorer Najhranejšie hry

Dora the Explorer v školskom puzzle Hrať ►

Dora the Explorer v školskom puzzle

4
4 z 10 - 11166 hlasov
Odohrané
131514
krát

Fantastické Dora Explorer sa v tomto puzzle so svojimi vernými Boots opice priateľ. Sú pred školou, tesne predtým, než ísť do triedy. Musíte dokončiť túto hádanku 25 kusov správne zobrazenie pôvodného obrázku. Ak zistíte, že je trochu ťažké, môžete aktivovať vodítka ukázať siluetu kusov v stredu puzzle. Ak chcete umiestniť kúsky, musíte pretiahnuť počítačovej myši, a pretiahnite je na správnom mieste. Dora vždy na ...

puzzle Dora Explorer Hrať ►

Puzzle Dora Explorer

5
5 z 10 - 10050 hlasov
Odohrané
93804
krát

Na snímke z tohto puzzle sa objaví Dora a jej opice s červenými topánky chôdza po ceste. Aby bolo možné sledovať obraz z nich v lese, musíte stavať puzzle a umiestniť každý z kusov na správnom mieste. Aj keď sa pozriete veľa kusov, nebojte sa, pretože určite budete môcť vyriešiť bez väčších ťažkostí. Ak chcete umiestniť kúsky, najprv vyberte kus a ťahajte myšou pri zachovaní tlačidlo stlačené. Ke ...