Hry Zdarma

puzzle Dora Explorer v lese

Hry Dora the Explorer

puzzle Dora Explorer v lese

Puzzle Dora Explorer v lese Hodnotenie: 5/10

puzzle Dora Explorer v lese Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Puzzle Dora a jej opice, ktoré sú v lese. Sú schováva za stromom a ísť vidieť líšku s rukavicami a maskou, takže sa zdá, zlodej. Ak chcete zobraziť celý obraz, budete musieť vytvoriť túto hádanku 45 kusov. Väčší problém, že táto hra je on-line puzzle má mnoho kúskov so zelenými detaily, v dôsledku lesných drevín. Tieto časti môžu byť ťažko umistitelnych na puzzle, ale určite bude môcť robiť to veľmi dobre. Môžete drag and drop kusy na správnom mieste.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 76947 krát on-line. Poradie 177 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 7548 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 76947 krát
puzzle Dora Explorer v lese

V tejto scéne sa objaví v lese postavy Dora Explorer. Vidíme Dora a opice skryté za kmeň stromu, a líška chodí pred nimi, bez toho aby si uvedomil, že ho sledujú. V každej kapitole tohto animovaného seriálu Dora sa snažia riešiť problém alebo tajomstvo s pomocou svojich priateľov. Zakaždým, keď vždy žiada o pomoc od divákov, sa stal seriál v interaktívnom programe.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom puzzle Dora Explorer v lese pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dora the Explorer flash hra s názvom puzzle Dora Explorer v lese. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra puzzle Dora Explorer v lese , a to sa týka Dora the Explorer. Naša nová hra puzzle Dora Explorer v lese je jedna z najlepších hier Dora the Explorer nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom puzzle Dora Explorer v lese, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

puzzle Dora Explorer v lese
SPÄŤ

Dora the Explorer Najhranejšie hry

Dora the Explorer v školskom puzzle Hrať ►

Dora the Explorer v školskom puzzle

4
4 z 10 - 11166 hlasov
Odohrané
131514
krát

Fantastické Dora Explorer sa v tomto puzzle so svojimi vernými Boots opice priateľ. Sú pred školou, tesne predtým, než ísť do triedy. Musíte dokončiť túto hádanku 25 kusov správne zobrazenie pôvodného obrázku. Ak zistíte, že je trochu ťažké, môžete aktivovať vodítka ukázať siluetu kusov v stredu puzzle. Ak chcete umiestniť kúsky, musíte pretiahnuť počítačovej myši, a pretiahnite je na správnom mieste. Dora vždy na ...

puzzle Dora Explorer Hrať ►

Puzzle Dora Explorer

5
5 z 10 - 10050 hlasov
Odohrané
93804
krát

Na snímke z tohto puzzle sa objaví Dora a jej opice s červenými topánky chôdza po ceste. Aby bolo možné sledovať obraz z nich v lese, musíte stavať puzzle a umiestniť každý z kusov na správnom mieste. Aj keď sa pozriete veľa kusov, nebojte sa, pretože určite budete môcť vyriešiť bez väčších ťažkostí. Ak chcete umiestniť kúsky, najprv vyberte kus a ťahajte myšou pri zachovaní tlačidlo stlačené. Ke ...

Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu Hrať ►

Obliekanie Dora pre jej narodeninovú oslavu

5
5 z 10 - 7900 hlasov
Odohrané
88868
krát

V tejto hre musíte šaty Dora pre jej narodeninovú oslavu. Ak si chcete vybrať kostým, kliknite a pretiahnite položky na siluetu Dora, pomocou myši. Náš priateľ miluje farby, takže budete musieť urobiť oblek z mnohých farieb. Oblečenie, ktoré je zábavné a príjemné pre vaše party. Všetci sme radi oslavy narodenín a keď má toľko priatelia majú vyzerať pekne. Kreslená postavička, ktorá miluje a učí deti.