Hry Zdarma

Looney Tunes Solitér

Hry Looney Tunes

Looney Tunes Solitér

Looney Tunes Solitér Hodnotenie: 8/10

Looney Tunes Solitér Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bezplatná on-line hra je jednoduchá a klasická Solitér Klondike kartová hra, rovnako ako tie, ktoré prichádzajú s operačným systémom Windows. Avšak, toto jeden má krásny scenár na tému s postavami Looney Tunes. Tiež, balíček kariet témy vašich obľúbených postáv Looney Tunes. Hlavným cieľom je zásobník kariet v poradí od najnižšieho k najvyššiemu s osobitným Klondike alebo Trpezlivosť pravidiel.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 9401 krát on-line. Poradie 2857 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 40 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 9401 krát
Looney Tunes Solitér

Looney Tunes je séria divadelných filmov kreslených krátkych vyrobených počas zlatého veku americkej animácie, ktorá je obdobie v histórii animácie, ktorá začala so zvukovými karikatúry až keď karikatúry začal strácať na nové médium televízne animácie.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Looney Tunes Solitér pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Looney Tunes flash hra s názvom Looney Tunes Solitér. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Looney Tunes Solitér , a to sa týka Looney Tunes. Naša nová hra Looney Tunes Solitér je jedna z najlepších hier Looney Tunes nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Looney Tunes Solitér, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Looney Tunes Solitér
SPÄŤ

Looney Tunes Najhranejšie hry

Hra dáma s Looney Tunes Hrať ►

Hra dáma s Looney Tunes

3
3 z 10 - 1556 hlasov
Odohrané
29276
krát

V tejto zábavnej stolové hry, ste Tweety a Sylvester musieť vyhrať v hre dáma. Pre túto hru, kliknite na ľavé tlačidlo myši a vybrať kus a pohybom myši môžete pohybovať kus. V tejto hre, 2 osoby alebo osoby, proti počítaču, môžu hrať.

Hra rozdiely v obrazu Looney Tunes Hrať ►

Hra rozdiely v obrazu Looney Tunes

5
5 z 10 - 828 hlasov
Odohrané
22365
krát

V tejto hre, máme 2 obrázky, ktoré vyzerajú rovnaké, ale majú 5 malé rozdiely, ktoré majú vyzerať. Ak nájdete rozdiel, dostanete päť bodov, ale ak sa vám to nepodarí, prídete o päť bodov. Pre túto hru, kliknite myšou.

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia Hrať ►

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia

5
5 z 10 - 912 hlasov
Odohrané
21505
krát

Máme tri rôzne puzzle znaky z Looney Tunes kreslených filmov. Ak chcete vyriešiť hádanku, musíte vybrať časť obrazu kliknutím na tlačidlo. Akonáhle ste si vybrali budete musieť kliknúť myšou na iné časti puzzle. Tento kus je vymení za inú. Hra končí, keď dokončenie puzzle. Užite si zábavu čas so svojimi obľúbenými postavičkami z kreslených.