Hry Zdarma

Sylvester Pod Morom

Hry Looney Tunes

Sylvester Pod Morom

Sylvester Pod Morom Hodnotenie: 4/10

Sylvester Pod Morom Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre Silvestre musí plávať pod morom hľadá pre ryby chytať. Pozor na žralokov a kraby, ktoré sa snažia ublížiť vám v tejto blesk hry.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 10378 krát on-line. Poradie 2337 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 96 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 10378 krát
Sylvester Pod Morom

Sylvester, Tweety, Sylvester potápač, more, potápanie, rybárčenie,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Sylvester Pod Morom pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Looney Tunes flash hra s názvom Sylvester Pod Morom. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Sylvester Pod Morom , a to sa týka Looney Tunes. Naša nová hra Sylvester Pod Morom je jedna z najlepších hier Looney Tunes nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Sylvester Pod Morom, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Sylvester Pod Morom
SPÄŤ

Looney Tunes Najhranejšie hry

Hra dáma s Looney Tunes Hrať ►

Hra dáma s Looney Tunes

3
3 z 10 - 1556 hlasov
Odohrané
29276
krát

V tejto zábavnej stolové hry, ste Tweety a Sylvester musieť vyhrať v hre dáma. Pre túto hru, kliknite na ľavé tlačidlo myši a vybrať kus a pohybom myši môžete pohybovať kus. V tejto hre, 2 osoby alebo osoby, proti počítaču, môžu hrať.

Hra rozdiely v obrazu Looney Tunes Hrať ►

Hra rozdiely v obrazu Looney Tunes

5
5 z 10 - 828 hlasov
Odohrané
22365
krát

V tejto hre, máme 2 obrázky, ktoré vyzerajú rovnaké, ale majú 5 malé rozdiely, ktoré majú vyzerať. Ak nájdete rozdiel, dostanete päť bodov, ale ak sa vám to nepodarí, prídete o päť bodov. Pre túto hru, kliknite myšou.

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia Hrať ►

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia

5
5 z 10 - 912 hlasov
Odohrané
21505
krát

Máme tri rôzne puzzle znaky z Looney Tunes kreslených filmov. Ak chcete vyriešiť hádanku, musíte vybrať časť obrazu kliknutím na tlačidlo. Akonáhle ste si vybrali budete musieť kliknúť myšou na iné časti puzzle. Tento kus je vymení za inú. Hra končí, keď dokončenie puzzle. Užite si zábavu čas so svojimi obľúbenými postavičkami z kreslených.