Hry Zdarma

Tweety je Oceán Čistenie

Hry Looney Tunes

Tweety je Oceán Čistenie

Tweety je Oceán Čistenie Hodnotenie: 6/10

Tweety je Oceán Čistenie Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre musíte pomôcť Tweety upratať oceán koša. Dostanete sa do morského dna bez toho, aby narazil do iných morských rýb alebo tesnenia, a potom sa s odpadkami na loď. Toto je jednoduchý a čistý blesk hry.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11538 krát on-line. Poradie 2113 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 146 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11538 krát
Tweety je Oceán Čistenie

Tweety oceáne je upratovanie, Tweety čistenie, oceán čistenie, Tweety, morská čistenie,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Tweety je Oceán Čistenie pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Looney Tunes flash hra s názvom Tweety je Oceán Čistenie. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Tweety je Oceán Čistenie , a to sa týka Looney Tunes. Naša nová hra Tweety je Oceán Čistenie je jedna z najlepších hier Looney Tunes nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Tweety je Oceán Čistenie, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Tweety je Oceán Čistenie
SPÄŤ

Looney Tunes Najhranejšie hry

Hra dáma s Looney Tunes Hrať ►

Hra dáma s Looney Tunes

3
3 z 10 - 1556 hlasov
Odohrané
29276
krát

V tejto zábavnej stolové hry, ste Tweety a Sylvester musieť vyhrať v hre dáma. Pre túto hru, kliknite na ľavé tlačidlo myši a vybrať kus a pohybom myši môžete pohybovať kus. V tejto hre, 2 osoby alebo osoby, proti počítaču, môžu hrať.

Hra rozdiely v obrazu Looney Tunes Hrať ►

Hra rozdiely v obrazu Looney Tunes

5
5 z 10 - 828 hlasov
Odohrané
22365
krát

V tejto hre, máme 2 obrázky, ktoré vyzerajú rovnaké, ale majú 5 malé rozdiely, ktoré majú vyzerať. Ak nájdete rozdiel, dostanete päť bodov, ale ak sa vám to nepodarí, prídete o päť bodov. Pre túto hru, kliknite myšou.

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia Hrať ►

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia

5
5 z 10 - 912 hlasov
Odohrané
21505
krát

Máme tri rôzne puzzle znaky z Looney Tunes kreslených filmov. Ak chcete vyriešiť hádanku, musíte vybrať časť obrazu kliknutím na tlačidlo. Akonáhle ste si vybrali budete musieť kliknúť myšou na iné časti puzzle. Tento kus je vymení za inú. Hra končí, keď dokončenie puzzle. Užite si zábavu čas so svojimi obľúbenými postavičkami z kreslených.