Hry Zdarma

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia

Hry Looney Tunes

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia Hodnotenie: 5/10

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Máme tri rôzne puzzle znaky z Looney Tunes kreslených filmov. Ak chcete vyriešiť hádanku, musíte vybrať časť obrazu kliknutím na tlačidlo. Akonáhle ste si vybrali budete musieť kliknúť myšou na iné časti puzzle. Tento kus je vymení za inú. Hra končí, keď dokončenie puzzle. Užite si zábavu čas so svojimi obľúbenými postavičkami z kreslených.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 21505 krát on-line. Poradie 952 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 912 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 21505 krát
Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia

Bugs Bunny, Sylvester, Tweety, Lola Bunny a ďalších znakov. Všetko hrať v parku, zatiaľ čo cvičí s skateboard. Všetko beží cez park. Pôvodná snímka je rozdelený do mnohých častí, teraz budete musieť ísť so všetkými kusy na kompozíciu. Zvláštnym typom puzzle budete musieť ísť meniť umiestniť kúsky dohromady. Cieľom hry je nájsť všetky kúsky a konečne vidieť celý obrázok, ako to bolo v origináli. Niektoré vtipné postavy, ktoré hrajú a robiť šport, sú hlavnou témou pre vašu hru dnes. Zabavte sa s vašimi obľúbenými priateľmi.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Looney Tunes flash hra s názvom Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia , a to sa týka Looney Tunes. Naša nová hra Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia je jedna z najlepších hier Looney Tunes nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Puzzle Looney Tunes, Bugs Bunny a jeho priatelia
SPÄŤ

Looney Tunes Najhranejšie hry

Hra dáma s Looney Tunes Hrať ►

Hra dáma s Looney Tunes

3
3 z 10 - 1556 hlasov
Odohrané
29276
krát

V tejto zábavnej stolové hry, ste Tweety a Sylvester musieť vyhrať v hre dáma. Pre túto hru, kliknite na ľavé tlačidlo myši a vybrať kus a pohybom myši môžete pohybovať kus. V tejto hre, 2 osoby alebo osoby, proti počítaču, môžu hrať.

Hra rozdiely v obrazu Looney Tunes Hrať ►

Hra rozdiely v obrazu Looney Tunes

5
5 z 10 - 828 hlasov
Odohrané
22365
krát

V tejto hre, máme 2 obrázky, ktoré vyzerajú rovnaké, ale majú 5 malé rozdiely, ktoré majú vyzerať. Ak nájdete rozdiel, dostanete päť bodov, ale ak sa vám to nepodarí, prídete o päť bodov. Pre túto hru, kliknite myšou.

Bugs Bunny a Monštrá Hrať ►

Bugs Bunny a Monštrá

5
5 z 10 - 124 hlasov
Odohrané
12166
krát

V tejto on-line hre ste voľného Bugs Bunny. Musíte behať úrovni, uteká monštrá a zbierať mrkvu, nákovy pasce a cukrovinky pasce. Môžete vidieť ovládacie prvky vo vnútri blesk hre.