Hry Zdarma

Medicína

Hrať medicína hry

Medicína Hry

Medicína hry, takže môžete baviť každý deň na našich webových stránkach, bez nutnosti inštalácie alebo sťahovania niečo. Váš on-line rekreačné a zábavné oblasť.

Medicína hry zdarma

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Odporúčaná medicína hra

Zdobia Nemocnice

 zdobia nemocnice hra Hrať ►

V tejto on-line hre sa dostanete na dekoráciu nemocnici od začiatku. K dispozícii bude niekoľko objektov a všetky stroje sa nahromadili v hale. Je vašou úlohou umiestniť všetky tohto materiálu správne.

Medicína hry zadarmo hrať zadarmo v slovenčine a medicína bez flash hry hrať s najnovšími hrami každý deň

Medicína online hry

Novinky v medicína

Medicína

Zahrajte si zadarmo online hry v slovenčine. Hry lekári, budete musieť starať o chorých alebo pacienta. Hranie hier nemocníc. Musíte skúmať pacientov, analyzovať príznaky vidieť, aké ochorenia majú. Máte na poskytnutie lekárskej starostlivosti pre pacientov. Lekári herné činnosti. Hry zdravotné sestry, kde sa majú postarať sa o chorých ľudí. Lekári musieť urobiť diagnostiku, liečbu a prevenciu ochorení. Zdravotné vedy. Núdzové nemocnice, kedy pacient príde chorý a je potrebné liečiť a vyliečiť. Starostlivosť o chorých a starostlivosť. Zistite, ktoré sú choroby a zabíjať vírusy a baktérie, ktoré produkujú je. Lekárske špeciality, ako je patológia, kardiológia, chirurgia, dermatológia, endokrinológia a výživa, neurológia, genetiky, respiračné lekárstvo, geriatria, hematológie, mikrobiológie a parazitológie. Pediatrie je starostlivosť o choré deti. Psychiatria je psychologická starostlivosť o pacientov, ako je psychológia. To zahŕňa celý rad postupov zdravotnej starostlivosti sa vyvinul na udržanie a obnovenie zdravia, k prevencii a liečbe ochorení s ľuďmi.

medicína Hry zdarma, ktoré sú naozaj na smiech hrať zadarmo medicína flash hry zadarmo. Táto kategória sa vzťahuje na táto veda zaoberajúca sa štúdiom života, zdravia, choroby a smrť ľudí. lekári a sestry majú robiť diagnostiku, liečbu a prevenciu ochorení. zúčastnite sa pre pacientov, ktorí prídu na konzultačné, klinike alebo v nemocnici. primárne. intenzívnej starostlivosti. operácie pre prevádzku na pacientoch. zdravotné vedy. hry vírusy, ktoré infikujú a zabíjať bunky a ľudí. lekár, ako účinné látky v zdravotníckom procese. zdravotníckeho systému a verejného zdravia. anatómia človeka: Štúdia o fyzickej štruktúry ľudského organizmu. je aplikovaná veda alebo praxe v diagnóze, liečbe a prevencii choroby.. Nájdete tu medicína hry zadarmo hrať v slovenčine, bez toho aby museli inštalovať alebo sťahovať niečo na počítači, naše obsah sú 100% spoľahlivé. Nové medicína hry, ktoré sú aktualizované každý deň a tie najlepšie hry pre deti. medicína daily zadarmo hry a videohry, ktoré môžete použiť z vášho počítača a zdieľať ich so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach ako je Facebook, Twitter alebo Google Plus.