Hry Zdarma

Servírka

Hrať servírka hry

Servírka Hry

Servírka hry, takže môžete baviť každý deň na našich webových stránkach, bez nutnosti inštalácie alebo sťahovania niečo. Váš on-line rekreačné a zábavné oblasť.

Servírka hry zdarma

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Odporúčaná servírka hra

servírka babička

 servírka babička hra Hrať ►

Babička má vlastnú reštauráciu, ktorá podáva chutné grilované pokrmy, budete musieť pomôcť servírka babičku, aby spokojných zákazníkov. On-line hra, kde musíte variť a slúži rôzne pokrmy, ktoré vyžadujú reštaurácia zákazníkmi. Grilované mäso, omáčky, nápoje, atď Každý klient dostane d ... Prečítajte si viac

Servírka hry zadarmo hrať zadarmo v slovenčine a servírka bez flash hry hrať s najnovšími hrami každý deň

Servírka online hry

Novinky v servírka

Servírka

Zahrajte si zadarmo online hry v slovenčine. Hry, kde čašníci majú slúžiť zákazníkom, pripraviť a slúžiť jedla jedlo v reštaurácii. Čašníčky hry pre dievčatá. Čašník Game. Reštaurácia Servírka zábavné hry. Servírka hra. Hry čašníkov. Majú na starosti slúži v oblasti pohostinstva. Chlapci a dievčatá, ktorí slúžia zákazníkom v reštauráciách a baroch. Reštaurácia servírky hry. Ľudia prijímanie objednávok pri stoloch a slúžiť zákazníkom potravinárskych podnikov. Za normálnych okolností sú dievčatá alebo mladých ľudí, ktorí zarábajú výplatnú pásku s touto činnosťou. Pracovníci v reštauráciách. Pracovníci v baroch a kaviarňach. Simulátory reštaurácií, kde dievča, aby sa na zákazníkov, objednávky, choďte do kuchyne pripraviť jedlo a potom slúžiť pri stole alebo bare. Svojim zákazníkom v reštaurácii, kaviarni či bare. Práca simulačné hry. Prax ako by to bola vaša práca. Stoly na prestieranie a chcú tipy od zákazníkov.

servírka Hry zdarma, ktoré sú naozaj na smiech hrať zadarmo servírka flash hry zadarmo. Táto kategória sa vzťahuje na Čašníci, kde musí slúžiť zákazníkom, ktorí sa objavujú v zariadení, v ktorom sa do práce. Čašník úlohou je slúžiť zákazníkom na prepážke. to musíte vidieť prípravu jedla a varenia. servírovacie taniere a objednávok zákazníkov s podnosom. zákazníci pohľadávku. vyčistite bar a stoly. zhromaždiť všetky na konci dňa a ponechať pracovisko v čistote. naučte sa obchod s týmito tabuľkami hry čakajú, v ktorej budete musieť robiť to, čo má pre zamestnanca prácu v reštaurácii. správajte sa k ľuďom, ktorí prichádzajú do vášho podniku a pomáha rovesníkmi. musíte nosiť uniformu vždy dobre upravený. musíte byť pekné zákazníkom získať dobré tipy.. Nájdete tu servírka hry zadarmo hrať v slovenčine, bez toho aby museli inštalovať alebo sťahovať niečo na počítači, naše obsah sú 100% spoľahlivé. Nové servírka hry, ktoré sú aktualizované každý deň a tie najlepšie hry pre deti. servírka daily zadarmo hry a videohry, ktoré môžete použiť z vášho počítača a zdieľať ich so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach ako je Facebook, Twitter alebo Google Plus.