Hry Zdarma

Tetris

Hrať tetris hry

Tetris Hry

Tetris hry, takže môžete baviť každý deň na našich webových stránkach, bez nutnosti inštalácie alebo sťahovania niečo. Váš on-line rekreačné a zábavné oblasť.

Tetris hry zdarma

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Odporúčaná tetris hra

Startris

 startris hra Hrať ►

Startris je unikátny variant najviac zo všetkých Klasické puzzle hry. Cieľom je otočiť a umiestniť padajúce kamene, aby úplné riadkov jasné ho a zabrániť tomu, aby sa hra pole vyplní hore. Vytvoríte-li riadok, ktorý obsahuje tieto hviezdy budú zhromažďované. Otočiť a miesto bloky vytvoriť ... Prečítajte si viac

Tetris hry zadarmo hrať zadarmo v slovenčine a tetris bez flash hry hrať s najnovšími hrami každý deň

Tetris online hry

Novinky v tetris

Tetris

Zahrajte si zadarmo online hry v slovenčine. Zahrajte si zadarmo online Tetris. Tetris je hra, v ktorej geometrické kusy sa zobrazí v hornej časti obrazovky. Kusy padajú riadky urobil. Cieľom je, aby sa zmestili všetky kusy možné v dolnej časti obrazovky. Otočte kúsky, keď spadnú byť umiestnená v polohe viac než záujem. Musíte urobiť radu záložiek na dne. Ak máte dokončiť riadok, bez toho, aby prípadné medzery medzi záložkami, bude celý riadok zmizne. Ak chcete prehrať flash hry online Tetris španielsky. Čo musíte urobiť, je vyčistiť obrazovku tak dlho, ako je to možné vyhrať. Odoláva s prázdnu obrazovku tak dlho, ako je to možné, aby vyhrali.

tetris Hry zdarma, ktoré sú naozaj na smiech hrať zadarmo tetris flash hry zadarmo. Táto kategória sa vzťahuje na to je logická hra, v ktorej sú čipy, aby sa zmestili nepravidelné tvary. hra je populárny v celom svete, je k dispozícii pre všetky herné konzoly a pc operačné systémy, rovnako ako multimediálne zariadenia, ako sú grafy kalkulačky, mobilné telefóny, prenosné prehrávače médií a pda. má cenu za najlepšiu hru všetkých čias. tetris kusy majú nepravidelné tvary zvanej polyomino. geometrické tvary pádu, a vy budete musieť umiestniť každý kus na vaše pohodlie, takže neexistujú žiadne medzery medzi záložkami. odolať tak dlho, ako je to možné. Čím dlhšie hráte, tým ťažšie to dostane do hry na triesky pádu väčšiu rýchlosť. hra, ktorú vytvoril v sovietskom zväze, ktorý sa stal veľmi populárny vo všetkých krajinách.. Nájdete tu tetris hry zadarmo hrať v slovenčine, bez toho aby museli inštalovať alebo sťahovať niečo na počítači, naše obsah sú 100% spoľahlivé. Nové tetris hry, ktoré sú aktualizované každý deň a tie najlepšie hry pre deti. tetris daily zadarmo hry a videohry, ktoré môžete použiť z vášho počítača a zdieľať ich so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach ako je Facebook, Twitter alebo Google Plus.