Hry Zdarma

Charlie je kačica

Hry Živočíchy

Charlie je kačica

Charlie je kačica Hodnotenie: 6/10

Charlie je kačica hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať sa na spodnej časti obrazovky. Zhromažďovať všetky ceny môžete v každej úrovni. Mario štýle platformy hra o roztomilé kačica s názvom Charlie.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 206163 krát on-line. Poradie 42 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 25400 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 206163 krát
Charlie je kačica

Nastaviť kačica musí cestovať všetkých úrovniach. Pomocou klávesov so šípkami kačica vedie cez lesné krajiny z obrazovky na obrazovku. Ostatné zvieratá sú nepriatelia a pokúsiť sa zabiť náš hrdina. Stačí sa dotknúť vás môže aj zabiť. Môžete skákať na zvieratách až do konca, a tiež môžete skákať vyššie. K dispozícii sú diamanty a zlaté mince, ktoré si môžete vziať na extra body v každej hre. Každá úroveň má trochu zložitejšie. Veľmi zábavná a návyková hra. Ide dlhú cestu s naším priateľom kačica a zhromažďovať všetko zlato, ako je to možné. Beh a skok cez úrovne, zbierať sily upov a pokúsiť sa prežiť. Návod: pokúsiť sa dostať na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov a skákanie na vrchole nepriateľov zabiť.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Charlie je kačica pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Charlie je kačica. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Charlie je kačica , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Charlie je kačica je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Charlie je kačica, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Charlie je kačica
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138127
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82002
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!

mlieko Hrať ►

Mlieko

6
6 z 10 - 3834 hlasov
Odohrané
61444
krát

Mlieka kráv, než sa dostanú príliš plný a explodovať!