Hry Zdarma

Spartan mačkovité šelmy

Hry Živočíchy

Spartan mačkovité šelmy

Spartan mačkovité šelmy Hodnotenie: 8/10

Spartan mačkovité šelmy hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre ovládate Leonidas, lev Sparta, vodca Spartan vojakov. Musíte hádzať oštepy zručne závitov hlavu, plazov, ktoré útočia na mesto. Leonidas je majster a kráľ Sparta, a jeho kopije ich môže zabiť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6759 krát on-line. Poradie 3702 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 2 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6759 krát
Spartan mačkovité šelmy

Ak chcete fotografovať oštep, mali by ste upozorniť na počítačovú myš. Ďalej kliknete bude mať vaša strela silnejší. Musíte vziať do úvahy podobenstva, ktorá bude oštep po hode do nepriateľov. Odrazí štíty a vyvarovať občanov.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Spartan mačkovité šelmy pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Živočíchy flash hra s názvom Spartan mačkovité šelmy. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Spartan mačkovité šelmy , a to sa týka Živočíchy. Naša nová hra Spartan mačkovité šelmy je jedna z najlepších hier Živočíchy nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Spartan mačkovité šelmy, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Spartan mačkovité šelmy
SPÄŤ

Živočíchy najhranejšie hry

Charlie je kačica Hrať ►

Charlie je kačica

6
6 z 10 - 25400 hlasov
Odohrané
206158
krát

Návod: Snažte sa dosiahnuť na konci každej úrovne, zbieranie mincí a diamantov. Musíte prekonať všetky prekážky. Skákanie na nepriateľov zabiť. Plošinovka, ktorá ponúka peknú kačicu s názvom Charlie. Beh a skok cez úrovne, uchopiť svoju zbraň a snažia sa prežiť. Musíte ísť do lesa, kde zvieratá majú prenasledovať a zaútočiť na vás ako žaby alebo včely. Skúste ostatné zvieratá nedotýkajte a dostať s ...

býk vs krava Hrať ►

Býk vs krava

4
4 z 10 - 8396 hlasov
Odohrané
138126
krát

Zviera podľa Vášho výberu (kravu alebo býka) konkuruje proti druhý v chlieb jedli súťaže. Pomôžte svojim súťažiaci vyhrať, keď kliknete tak rýchlo, ako môžete na ľavé tlačidlo myši ...

drobný piraňa Hrať ►

Drobný piraňa

6
6 z 10 - 8144 hlasov
Odohrané
82001
krát

Ste titěrného pirane, ale nie príliš dlho! Vaším cieľom je, aby plávali okolo a jesť veľa rýb, ako málo možné nakoniec narastie do obrovského pirane. Dávajte pozor, nie je to chytí do väčších rýb, ktoré nebudú mať žiaden problém v jedle vám. Veľa šťastia!