Hry Zdarma

Najlepšie hry

Medzi 10 hier najhranejšie

Najhranejšie hry na internete

Najlepšie Hry na internete, ktoré sú najhranejšie hry vytvoriť Najlepšie hry zdarma na internete. Toto je poradie najlepších hier na internete, hry, ktoré boli hral viackrát. Naše webové stránky sieť je k dispozícii na celom svete a má tisíce návštevníkov a účastníkov každý deň, takže sme vytvoriť našu top s reálnymi dátami. Tu sú najpopulárnejšie obsah a tie, ktoré viac ľudí nainštalované na svojich počítačoch, pretože naše obsah sú zadarmo a sú vhodné pre všetky operačné počítača systém Windows, ktoré sú skutočne najbežnejšie. Účasť v tomto rebríčku so svojimi hrami a vaše hlasy, a to ako hodnotenie a zdieľanie hry na sociálnych sieťach.

Najlepšie hry

Najhranejšie hry na internete je:

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Zbierajte darčeky v aute Hrať ►

(Vianočné)

43838 krát hral !
5

V tejto online hre, Santa Claus je pretekár, ktorý má zhromažďovať všetky vianočné darčeky, ktoré si nájdu na ceste, ale musíte byť opatrní s ostatnými autami a ľadových blokov. V tejto hre budete používať kláves. Dávajte pozor, aby ste došli pohonné hmoty, a že sa zrúti príliš veľa, pretože to je zbytočné plytvanie veľa paliva. Ak máte radi motora a auta, odporúčame webové stránky: Autopůjčovna pre najlepšie vozidlá s nízkymi cenami.

Draculaura sfarbenie Hrať ►

(Omaľovanky)

44298 krát hral !
6

Zadarmo on-line hra, kde si môžete vyfarbiť on-line Draculaura, roztomilý upír dievča od spoločnosti Monster High. Farba Draculaura podľa vašich predstáv, a vytlačí výsledok. Môžete tiež vytlačiť pred farbenie a farba s farbami. Ak chcete vyfarbiť zvyšok postáv Monster High, navštívte Coloringpagesmania.com a nájsť stovky farebných strán.

Opatrovateľská monštrá Hrať ►

(Stráženie)

23631 krát hral !
5

V tejto online hre budete mať dieťa v starostlivosti monštier monštrá starostlivosti o deti. Ste mladý ľudský stráženie detí, ktorá má na starosti monštier škôlky. Pre kontrolu stačí myš v tomto zadarmo blesk hry. Dávajte pozor na deti!

Hádanka Tom a Jerry: mačka vs myš Hrať ►

(Tom a Jerry)

61449 krát hral !
6

V tejto hre budete musieť urobiť hádanka Tom a Jerry. Ak to chcete vykonať, kliknite na kus s ľavým tlačidlom myši a vyberte kus a pohybom myši presunúť kus. Táto úprava bude automatické, keď si nastaviť jednu časť do druhého. Musíte robiť všetky kúsky zapadajú navzájom vrátiť vidieť celý obraz. Hádanka je obraz z kresleného seriálu Tom a Jerry. Na obrázku je mačka Tom sa chystá hit myši Jerry s lopatou. Myš utečie do svojej myšou diery v stene domu.

5 guľôčky v priamke Hrať ►

(Loptičky)

530897 krát hral !
6

V tejto hre sú guľôčky rôznych farieb, a vy ste sa pohybovať míčků tak, že 5 alebo viac loptičiek v rovnakej farbe sú pripojené v priamom smere, aby sa gule bude zničený. Riadky môžu byť horizontálne, vertikálne alebo diagonálne. Po každom pohybe, nové loptičky bude vytvorená. stratíte hru v prípade, že celá doska je plná gule.

Kuracie málo Spúšťanie Hrať ►

(Disney)

639358 krát hral !
4

Je to vynechal autobus znova a ak ste mu pomohli, on to bude neskoro do školy. Použite svoju šípkami na priame Kuracie prostredníctvom Oakey Oaks. Pozor na prekážky na jeho ceste. Vaším cieľom je BLASTI škole pred čas beží ven! Je potrebné vyhnúť sa automobily, požiarne hydranty, popraskaná dlažba, bugglegum, olej puddles a sprinklerové. Použite skateboard ísť rýchlejšie, ale drží na ceste. Chcete vystúpiť na skateboarde, stlačte medzerník. Existuje čas frezzer že dočasne zmrazí čas a existujú kúsky, ktoré spadajú Sky, lepšie si to vyzdvihnúť za extra body. Pamätajte si, aby zostali na ceste, ak je to možné, Grass, palička a piesok sa vám pomaly nadol. Používanie otvorených šachtách ako skratky za Oakey Oaks! Čím viac času na konci, tým viac bodov dostanete za vaše konečné skóre!

Opatrovanie detí v láske Hrať ►

(Stráženie)

50726 krát hral !
4

V tejto online hre ste pestúnku. Postarajte sa o deti a dať im, čo potrebujú. Môžete tiež Wil čas flirtovať s krásnou priateľ, keď Vás navštívi v tejto blesk hre. Všetko, čo potrebujete na ovládanie myši.

Bratz Holičské Hrať ►

(Bratz)

47549 krát hral !
4

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, kliknite na tlačidlo obnoviť. Môžete si vytvoriť kópiu vášho Bratz tlačiarňou.

Spievajúce kone Hrať ►

(Hudba)

16728 krát hral !
9

V tomto jednoduchom zadarmo on-line hry si môžete vytvoriť legrační pieseň kliknutím na každú z koňa v pravý čas, aby sa zmestili melódie a spievať spoločne. Jednoduchá hra o hudbe, kde stačí stlačiť počítačovú myš nad každým z koní. Každý nesie iný hlas k piesni, a dohromady tvoria melódie je kompletný.